V.Dambrausko auklėtiniai dramatiškai peržengė užkeiktą Bulgarijos taurės barjerą

Valdo Dambrausko treniruojama komanda atsidūrė per du žingsnius nuo Bulgarijos taurės. Lietuvio Razgrado „Ludogorec“ komanda ketvirtfinalyje dramatiškai po pratęsimo 2:1 įveikė Plovdivo „Lokomotiv“ komandą.
Valdas Dambrauskas
Valdas Dambrauskas / „Ludogorec“ nuotr.

Atrodė, kad V.Dambrauskas džiaugsis dar po pagrindinio laiko, nes „Ludogorec“ ilgą laiką pirmavo po 47-ąją minutę kipriečio Pieros Sotiriou pelnyto įvarčio.

Tačiau jau per pridėto antrojo kėlinio laiko trečiąją minutę „Ludogorec“ gavo smūgį į paširdžius – rezultatą paskutinę akimirką išlygino Georgijus Minčevas.

Visgi sukrėsti Razgrado futbolininkai sugebėjo išvengti baudinių serijos, nes pergalingą įvartį 114-ąją minutę pelnė legionierius iš Kongo Mavis Tchibota.

Ketvirtfinalio barjerą turtingiausia Bulgarijos komanda peržengė po ketverių metų pauzės. Pastarąjį kartą „Ludogorec“ tą padarė dar 2017 m., o per pastaruosius tris sezonus nuolat iškrisdavo ketvirtfinalyje.

Apskritai pastarąjį sykį Razgrado klubas Bulgarijos taurę iškovojo dar 2013-2014 m. sezone, nors šalies čempionu tapo jau devynis kartus iš eilės.

„Ludogorec“ varžovas pusfinalyje paaiškės po šios savaitės pabaigoje įvyksiančios burtų traukimo ceremonijos.