V.Dambrausko klubas neprilygo Graikijos čempionato autsaideriams

Valdo Dambrausko vadovaujamas Herakliono „OFI Crete“ klubas patyrė skaudžią nesėkmę Graikijos pirmenybėse. Kretos ekipa namuose 0:2 nusileido turnyro autsaideriui Livadijos „Levadiakos“.
Valdas Dambrauskas
Valdas Dambrauskas / OFI nuotr.

Abu įvarčius V.Dambrausko komandos oponentai pelnė pirmajame kėlinyje.

21-ą minutę į savo vartus įsimušė Apostolos Diamantis, o 27-ą minutę skirtumą padvigubino Georgios Nikas.

Trečią pralaimėjimą per ketverias pastarąsias rungtynes patyręs „OFI Crete“ klubas su 26 taškais lieka devintas, o „Levadiakos“ tai buvo tik trečia pergalė šiame sezone. Su 17 taškų ši komanda pakilo į priešpaskutinę tryliktą vietą.