Vaizdas iš rūbinės plinta: argentiniečiai pasišaipė iš K.Mbappe

Kylianas Mbappe įmušė tris įvarčius pasaulio futbolo čempionato finale, tačiau galiausiai Argentinos futbolininkai šventė titulą, o švęsdami šaipėsi ir iš 23 metų prancūzo. Vartininkas Emiliano Martinezas paprašė „tylos minutės“ Prancūzijos puolimo žvaigždei.

Argentiniečiai nepamiršo, ką Kylianas Mbappe kalbėjo dar prieš pasaulio čempionatą.

Prancūzijos rinktinės lyderis gegužę tvirtino, kad Europos nacionalinių rinktinių rungtynių lygis yra aukštesnis nei Pietų Amerikos komandų. Anot prancūzo, Pietų Amerikos futbolas nėra taip pažengęs, kaip Europos.

Argentinos rinktinės vartininkas Emiliano Martinezas atšovė: „Jis nieko nesupranta apie futbolą.“

Pasaulio čempionato finalas ilgą laiką vyko pagal Argentinos rinktinės scenarijų, bet K.Mbappe padarė viską, kad Prancūzija liktų gyva kovoje dėl aukso.

Jis pelnė tris įvarčius, o per 11 metrų baudinių seriją dar kartą pasiuntė kamuolį į Argentinos vartus. Tačiau paskutinis juokėsi E.Martinezas, atrėmęs vieną baudinį, sulaukęs prancūzų klaidos per kitą, o Argentina laimėjo baudinių seriją 4:2.

Švęsdami pasaulio čempionato auksą, Argentinos futbolininkai dainavo ir šoko persirengimo kambaryje.

Anot ESPN, viena iš skanduočių buvo skirta pašiepti K.Mbappe.

Jam argentiniečiai skyrė „tylos minutę“.

Kai akimirkai dainos nutilo, E.Martinezas suriko pavardę, kuriam skirta „tylos minutė“: „Mbappe.“

O tada šventė tęsėsi.

Tuo tarpu K.Mbappe žinutę paleido pirmadienį vidurdienį.

„Mes grįšime“, – pažadėjo Prancūzijos puolėjas, parašęs du žodžius prie nuotraukos, kurioje jis nusiminęs atsiima rezultatyviausiam turnyro žaidėjui skirtą Aukso batelį.