Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Valdo Dambrausko serija tęsiasi: „Hajduk“ įveikė ir Kroatijos čempionus

Splito „Hajduk“ futbolininkai iškovojo penktą pergalę iš eilės nuo tada, kai prie Kroatijos komandos vairo stojo Valdas Dambrauskas.

Sekmadienį Splito „Hajduk“ 9,9 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 2:0 įveikė Zagrebo „Dinamo“.

Valdo Dambrausko treniruojama komanda įsiveržė į priekį 61 minutę po Marko Livajos įvarčio, o pergalę per teisėjo pridėto laiko antrąją minutę įtvirtino Emiras Sahiti, pasižymėjęs po M.Livajos perdavimo.

Tai penktoji „Hajduk“ pergalė nuo tada, kai prie komandos vairo stojo V.Dambrauskas, šį sezoną atleistas ir Razgrado „Ludogorec“ ir sugrįžęs į Kroatiją, kur prieš tai treniravo „Gorica“ ekipą.

Su lietuviu priešakyje Splito futbolininkai laimėjo ketverias rungtynes Kroatijos lygoje ir vienerias taurės varžybose.

„Esu labai laimingas dėl trijų taškų, nes tai didžiausias mačas Kroatijoje, puikus derbis, – sakė V.Dambrauskas po pergalės prieš čempionų titulą ginančią Zagrebo „Dinamo“. – Žaidėme su didele širdimi, agresija, susitelkimu.

Didžiuojuosi vaikinais ir šia didele pergale, kuri rodo, kad palaipsniui progresuojame. Noriu pasveikinti ir sirgalius, visus, kurie prisideda prie komandos – nuo valytojų iki klubo vadovų.“

Kroatijos lygoje „Hajduk“ pakilo į trečią vietą, surinkęs 33 taškus po 17 rungtynių.

Pirmauja „Rijeka“ (36), antras žengia „Osijek“ (35), o ketvirtoje vietoje atsidūrė Zagrebo „Dinamo“ (31).

Standings provided by SofaScore LiveScore

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant