VAR kuriozas: įskaitė „Atletico“ įvartį, kai įmušęs žaidėjas jau buvo pakeistas

Sunku įsivaizduoti situaciją, kad įvarčio autoriumi būtų paskelbtas ant atsarginių suolelio esantis žaidėjas, tačiau būtent taip ir nutiko Ispanijos futbolo lygos rungtynėse.
Angelis Correa džiaugiasi įvarčiu, nors buvo jau pakeistas
Angelis Correa džiaugiasi įvarčiu, nors buvo jau pakeistas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Madrido „Atletico“ argentinietis Angelis Correa puolė švęsti savo paties pelnytą įvartį, nors tuo metu apsigaubęs striuke jau sėdėjo ant atsarginių suolelio, kaip aikštę po keitimo palikęs žaidėjas.

Taip nutiko dėl VAR įsikišimo į rungtynių eigą.

60-ą rungtynių minutę A.Correa pasiuntė kamuolį į „Getafe“ vartus, kai šį prieš save po tolimo smūgio atmušė vartininkas Davidas Soria.

Vis dėlto pakilo šoninio teisėjo vėliavėlė ir aikštės arbitras paskelbė nuošalę – įvartis nebuvo įskaitytas.

Iškart po to „Atletico“ atliko keitimą – A.Correa paliko aikštę, o jį pakeitė Yannickas Carrasco.

O tuomet VAR ir grįžo prie epizodo, kuomet buvo pelnytas įvartis. VAR paskelbė, kad nuošalės nebuvo, tad A.Correa įvartis buvo paskelbtas teisėtu, ir „Atletico“ išsiveržė į priekį 1:0.

Madrido ekipos žaidėjai iškart nuskubėjo prie atsarginių suolelio pasveikinti A.Correa su įvarčiu.

Argentinietis galbūt tapo pirmuoju istorijoje, šventusiu ką tik pelnytą savo įvartį jau nedalyvaudamas žaidime ir vilkėdamas striukę...

Beje, „Atletico“ nelaimėjo rungtynių, nes „Getafe“ išlygino rezultatą, 83-ią minutę realizuodama baudinį.