Varžovų klaidomis pasinaudojusi „Chelsea“ lipa iš duobės

Tik antrą pergalę šiame Anglijos „Premier“ lygos sezone šventusi Londono „Chelsea“ kyla aukštyn turnyrinėje lentelėje.
Mychailo Mudrykas
Mychailo Mudrykas / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Mauricio Pochettino auklėtiniai pirmadienio vakarą išvykoje 2:0 (2:0) palaužė kitą Londono klubą – „Fulham“.

Pergalę lėmė du įvarčiai per dvi minutes pirmojo kėlinio viduryje. Ukrainietis Mychailo Mudrykas mušė 18-ą, o čia pat suklydusio varžovo klaida pasinaudojęs Armando Broja pridėjo įvartį 19 minutę.

Tik 8-ąjį tašką per 7 turus surinkusi „Chelsea“, nutraukusi trejų nelaimėtų rungtynių seriją „Premier“ lygoje, pakilo į 11 vietą.

Tiek pat taškų turintis „Fulham“ dėl prastesnio įvarčių santykio nukrito į 13 poziciją.