Vėl mušęs J.Bellinghamas išlaikė „Real“ ekipą pergalių serijoje

Ispanijos futbolo pirmenybių starte Madrido „Real“ iškovojo trečią pergalę iš eilės, išvykoje 1:0 įveikdamas Vigo „Celta“ vienuolikę.
Jude'as Bellinghamas švenčia įvartį su Nacho Fernandezu ir Davidu Alaba
Jude'as Bellinghamas švenčia įvartį su Nacho Fernandezu ir Davidu Alaba / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Vienintelį rungtynių įvartį 81-ą minutę pelnė Jude'as Bellinghamas. 20-metis britas pasižymėjo visuose trijuose šio sezono lygos mačuose ir iš viso jau yra pelnęs keturis įvarčius.

„Celta“, atrodė, jau mačo pradžioje išsiverš į priekį, kai 4-ą minutę kamuolį į vartus pasiuntė Jorgenas Larsenas, bet VAR įvartį atšaukė.

Tuo metu „Real“ įmušti galėjo ir 68-ą minutę, bet Rodrygo nerealizavo baudinio.

Beje, „Real“, sužaidus vos keliolika minučių, neteko vieno lyderių – traumą patyrė Vinicius Junioras.

Vėliau Carlo Ancelotti, komandos treneris, patikino, kad artimiausias rungtynes Vinicius praleis, bet trauma nėra labai rimta.

Tai buvo septintoji iš eilės „Real“ pergalė prieš „Celta“ lygos rungtynėse.