Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2015 06 05 /21:27

Vengrijai užteko pusvalandžio, kad sutriuškintų Lietuvos futbolo rinktinę – 4:0

Vengrijos mieste Debrecene kontrolinėse futbolo rungtynėse tarp Vengrijos ir Lietuvos rinktinių šeimininkai sužaidė puikų pirmąjį kėlinį, įmušė keturis įvarčius ir sutriuškino mūsų šalies ekipą 4:0. Mūsų ekipoje antrajame kėlinyje debiutavo 20-metis saugas Vykintas Slivka.
Lietuvos futbolo rinktinė
Lietuvos futbolo rinktinė / LFF nuotr.

Įvarčius vengrai sukalė per 14 pirmojo kėlinio minučių – nuo 16 iki 30-osios.

16-ąją min. pasižymėjo Zoltanas Stieberis, po penkių minučių įvartį pridėjo Balazsas Dzsudzsakas.

Praėjus pusvalandžiui lietuviai per minutę praleido dar du įvarčius. 29-ąją min. įkalė Nemanja Nikoličius, o 30-ąją antrą įvartį pridėjo B.Dzsudzsakas.

Lietuvos futbolininkai turėjo šansų įmušti. Paskutinę pirmojo kėlinio minutę G.Sirgėdas neįveikė varžovų vartininko vienas prieš vieną.

Antrajame kėlinyje žaidimas išsilygino, daugiau su kamuoliu jau buvo lietuviai, kurie turėjo pora gerų progų įmušti atsipalaidavusiems vengrams.

84 min. M.Kuklio labai gerą smūgį koja atrėmė vartininkas. Vos po kelių minučių E.Vaitkūnas atliko galingą baudos smūgį iš 28 metrų – vartininkas vėl atmušė kamuolį.

58-ąją minutę Lietuvos rinktinė debiutavo 20-metis saugas Vykintas Slivka.

FIFA reitinge Vengrijos rinktinė šiuo metu užima 42-ąją vietą, Lietuva yra 96-a.

Pirmadienį Lietuva sužais dar vienas kontrolines rungtynes – svečiuosis Maltoje. Kitą sekmadienį, birželio 14 dieną, Lietuva namuose, LFF stadione Vilniuje, žais Europos čempionato atrankos rungtynes su Šveicarija.

Lietuvos rinktinės sudėtis: Saulius Klevinskas (vartininkas); Egidijus Vaitkūnas, Tomas Mikuckis (Georgas Freidgeimas, 45 min.), Linas Klimavičius, Vytautas Andriuškevičius (Tadas Kijanskas, 76 min.), Mindaugas Panka, Karolis Chvedukas (Mantas Kuklys, 72 min.), Deividas Česnauskis, Gratas Sirgėdas (Vykintas Slivka, 58 min.), Deivydas Matulevičius (Lukas Spalvis, 62 min.), Donatas Kazlauskas (Vytautas Lukša, 45 min.).