Vietiniame fronte „Žalgiris“ nesunkiai peršoko „Bangą“

Lietuvos čempionas Vilniaus „Žalgiris“ neužtruko sugrįžti į pirmąją A lygos lentelės vietą. 22-ojo turo susidūrime namuose žalgiriečiai 3:0 įveikė Gargždų „Bangą“.

Pirmasis aštresnis „Žalgirio“ išpuolis baigėsi įvarčiu – 18-ąją minutę Francis Kyeremeh baudos aikštelėje surado Josipą Tadičių, kuris taikliu smūgiu vienu lietimu pelnė ketvirtąjį savo sezono įvartį.

Antrame kėlinyje „Žalgiris“ greitai pelnė antrą įvartį. Efektingai išpuolį pradėjęs Jakubas Sylvestras 49-ąją minutę sulaukė Hugo Videmonto perdavimo ir mušė užtikrintai.

Šeimininkai dar kartą pasižymėjo 70-ąją minutę, kai gražiai baudos aikštelėje varžovą suklaidinęs Gustas Jarusevičius nepriekaištingai smūgiavo į tolimąjį vartų kampą. Tai buvo pirmasis jaunojo futbolininko įvartis šiemet.

„Banga“ dvikovos pabaigoje turėjo geriausią progą, bet pavojingą Shogo Yoshikawos smūgį galva atrėmė puikų mačą sužaidęs T.Duka.

„Žalgiris“ su 44 taškais grįžo į turnyro lentelės viršūnę, o Gargždų ekipa su 21 tašku ir toliau lieka devinta.