Vilniaus derbyje pasismaginęs „Žalgiris“ pavijo A lygos lyderį

Vilniaus „Žalgiris“ pergale pažymėjo generalinę repeticiją prieš ateinančią savaitę prasidėsiančias kovas Europoje. Sostinės derbyje Vladimiro Čeburino auklėtiniai 3:0 sutriuškino Vilniaus „Riterius“.

Į priekį žalgiriečiai išsiveržė 36-ąją minutę, kai po kampinio kamuolį į vartus nukreipė Stipe Vučuras.

Jau antrojo kėlinio pradžioje, 49-ąją minutę, skirtumas tarp komandų padvigubėjo – gražiai apžaidęs ir gynėją, ir vartininką, įvartį pelnė Mathiasas Oyewusi.

„Žalgirio“ pergalę 90-ąją minutę įtvirtino Ovidijus Verbickas.

Pergalė ir trys taškai padėjo „Žalgiriui“ pasivyti A lygos lyderį „Panevėžį“ – abi komandos dabar yra surinkusios po 49 taškus. Tiesa, panevėžiečiai yra sužaidę dvejomis rungtynėmis mažiau.

V.Čeburino treniruojama komanda jau ateinantį antradienį stos į pirmąją UEFA Čempionų lygos atrankos kovą, kai namuose priims „Struga“ komandą iš Šiaurės Makedonijos.