07 25 /07:44

Visiškas chaosas olimpinių žaidynių starte – sureagavo ir Lionelis Messi

Oficialus olimpinių žaidynių atidarymas – penktadienį, tačiau futbolo kovos, tradiciškai, prasidėjo anksčiau.
Dėl į aikštę išsiveržusių Maroko gerbėjų rungtynės užbaigtos be žiūrovų
Dėl į aikštę išsiveržusių Maroko gerbėjų rungtynės užbaigtos be žiūrovų / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.

Pirmieji trečiadienį į aikštę išbėgo Argentinos ir Maroko futbolininkai, tačiau paliko ją – vieni paskutinių.

Dvikova baigėsi dar niekada nematytu chaosu.

Prasidėjo viskas Soufiane'o Rahimi dubliu (45+2 ir 49 min.). Marokas pirmavo 2:0, o argentiniečiai puolė bent jau lyginti rezultato.

Viltį suteikė nuo suolo pakilęs Giuliano Simeone (68 min.).

Prie antrojo kėlinio laiko buvo pridėtos net 15 minučių, tačiau neužteko ir jų – 16-ąją pridėto laiko minutę argentiniečiai dramatiškai pasižymėjo.

Cristianas Medina šventė įvartį, kai Maroko sirgaliai puolė į aikštę.

Situacija tapo nevaldoma ir rungtynių teisėjas Glennas Nybergas iš Švedijos paskelbė dvikovos pabaigą.

Vis dėlto tai nebuvo viskas. Įvarčio dar nebuvo patikrinę VAR arbitrai.

Ištuštinus stadioną nuo žiūrovų, futbolininkams net po 2 valandų pertraukos teko grįžti į aikštę ir sužinoti, kad įvartis neįskaitomas.

Po ilgiausios VAR peržiūros futbolo istorijoje užfiksuota nuošalė.

Teisėjas pridėjo papildomas 3 minutes, bet Marokas atsilaikė ir galiausiai startavo Paryžiaus olimpinėse žaidynėse skambia pergale 2:1 prieš Argentiną.

Suskaičiuota, kad šiose beprotiškose rungtynėse pradžios ir pabaigos švilpukus skyrė net 4 valandos ir 7 minutės.

„Tai – didžiausias cirkas, kurį man teko matyti per savo gyvenimą“, – po pralaimėjimo rėžė olimpinę Argentinos rinktinę treniruojantis buvęs garsus šios šalies futbolininkas Javieras Mascherano.

Sureagavo ir Lionelis Messi, ispaniškai parašęs „neįtikėta“ instagramo istorijoje.