Vokiečiai priblokšti sensacingo antausio: „Nusivylimas yra milžiniškas“

Vokietijos rinktinės treneris Joachimas Lowas kritikavo puolėjo Timo Wernerio neišnaudotą auksinę progą po sensacingai pralaimėtų rungtynių Šiaurės Makedonijai 1:2.
Joachimas Lowas
Joachimas Lowas / „Scanpix“ nuotr.

Makedonai į priekį išsiveržė po 37-rių Gorano Pandevo įvarčio prieš pat pertrauką, vėliau rezultatą lygino Ilkay'us Gundoganas, o T.Werneris turėjo puikią progą išvesti šeimininkus į priekį, tačiau neišnaudojo nuostabios progos.

Galiausiai svečiams pergalę išplėšė Eljifas Elmas, pelnęs įvartį, kai žaisti buvo likusios penkios minutės.

„Jis turi įmušti, jokių klausimų nėra. Jis jau yra parodęs, kad gali čia mušti. Tačiau jis netinkamai pataikė į kamuolį kaire koja. Jei būtų pataikęs geriau, tai tikrai būtų baigęsi įvarčiu“, – sakė J.Lowas po rungtynių.

Treniruoja Vokietijos rinktinę specialistas nuo 2006-ųjų, bet jau yra paskelbęs, kad paliks šį postą po 2021-ųjų Europos čempionato.

Beje, tai buvo pirmas J.Lowo pralaimėjimas pasaulio čempionato atrankose per daugiau nei dešimtmetį trunkančią karjerą rinktinėje.

„Šis pralaimėjimas yra mūsų kaltė. Nusivylimas yra milžiniškas, kai taip pralaimi“, – teigė J.Lowas.

„Manchester City“ saugas I.Gundoganas po rungtynių sakė: „Negalime pralaimėti prieš tokius varžovus. Negaliu to paaiškinti.“