Vokiečio dublis atnešė „Chelsea“ labai svarbią pergalę

Kai Havertzo pasiekti įvarčiai atnešė Londono „Chelsea“ itin svarbią pergalę kovoje dėl vietos Anglijos „Premier“ lygos ketverte.
Kai Havertzas
Kai Havertzas / „Scanpix“/AP nuotr.

„Aristokratai“ namuose 2:0 įveikė kitą Anglijos sostinės Londono ekipą „Fulham“.

10-ąją minutę Masonas Mountas „iškišo“ perdavimą link vartų pasileidusiam K.Havertzui, kuris meistriškai nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Chelsea“ į priekį.

Antrasis įvartis krito antrojo kėlinio pradžioje, 49-ąją minutę, kai K.Havertzas išniro iš „Fulham“ gynybos, o jam kamuolį lyg ant lėkštutės padėjo tautietis Timo Werneris.

Tai – pirmas kartas, kai 21-erių vokietis „Premier“ lygoje įmušė dublį. Prieš tai jis buvo trimis įvarčiais pasižymėjęs Anglijos lygos taurės rungtynėse.

61-ąjį tašką iškovojusi „Chelsea“ Anglijos pirmenybėse žengia ketvirta ir nuo penktoje vietoje esančio Londono „West Ham“ atsiplėšė jau šešiais taškais. Tiesa, „plaktukai“ turo rungtynes žais tik rytoj.