Vokiečių išlydėtuvės: su daug klaustukų ir kuklia pergale prieš Saudo Arabiją

Pasaulio čempionai vokiečiai ir toliau neatranda savojo žaidimo. Į pasaulio čempionatą Rusijoje Joachimo Lowo auklėtiniai vyksta pagaliau iškovoję pergalę, tačiau vargu ar tai ką nors guodžia. Penktadienį Leverkuzene vykusiame mače vokiečiai tik 2:1 pranoko silpniausia pasaulio čempionato dalyve vadinamą Saudo Arabijos rinktinę.
Rungtynių akimirka / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Tai buvo pirmoji Vokietijos rinktinės pergalė šiais metais.

8-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Timo Werneris, o prieš pat pertrauką kamuolį į savo vartus pasiuntė Omaras Hawsawi.

Visgi antrajame kėlinyje arabams pavyko įmušti paguodos įvartį.

84-ąją minutę už Sami Khediros pražangą baudos aikštelėje buvo skirtas 11m baudinys. Mohammado Al Sahlawi smūgį Marcas-Andre ter Stegenas atrėmė, bet pirmas prie jo suskubo Taisiras Al Jassimas.

Jau per pridėtą rungtynių laiką Saudo Arabija turėjo puikią progą netgi išlyginti rezultatą.

Kitose kontrolinėse rungtynėse penktadienį kroatai 2:1 pranoko Senegalą, o Šveicarija 2:0 įveikė Japoniją.