Vokietės žengė į Europos čempionato pusfinalį

Anglijoje vykstančiame Europos moterų futbolo čempionate paaiškėjo antroji pusfinalio dalyvė. Ja tapo Vokietijos rinktinė, 2:0 Brentforde vykusiame ketvirtfinalyje pranokusi Austrijos komandą.
Vokietijos triumfas
Vokietijos triumfas / „Scanpix“ nuotr.

25-ąją minutę po varžovių klaidų pasižymėjo Miuncheno „Bayern“ saugė Lina Magull, 90-ąją – „Wolfsburg“ puolėja Alexandra Popp.

Vokietės užtikrintai laimėjo ir visas tris grupės rungtynes.

Tai – vienintelė likusi šio čempionato komanda, kuri per ketverias rungtynes dar nepraleido nė vieno įvarčio.

Aštuonis kartus žemyno čempionėmis tapusių vokiečių pusfinalyje lauks Prancūzijos arba titulą ginančios Nyderlandų rinktinės barjeras.

Trečiadienį vykusiame pirmajame ketvirtfinalyje šeimininkė Anglija po po pratęsimo 2:1 pranoko ispanes.

Anglės pusfinalyje susikaus su Švedijos ir Belgijos poros nugalėtoja.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant