Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Vokietijoje intriga blėsta: „Borussia“ skaudžiai sutvarkyta namuose

Sekmadienį Vokietijos „Bundesliga“ čempionate nemažą intrigą kėlė 21-ojo turo mačas, kuriame susitiko 2 ir 3 vietas užimančios ekipos. Dortmundo „Borussia“ neatsilaikė ir patyrė skaudų pralaimėjimą 2:5.
Marco Reusas
Marco Reusas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Mačo pradžioje abi komandos apsikeitė įvarčiais į savus vartus.

10-ąją minutę nelaimėliu tapo Manuelis Akanji, tačiau jau po šešių minučių tas pats likimas ištiko ir svečių komandos žaidėją Jeremie Frimpongą.

20-ąją minutę „Bayer“ vėl išsiveržė į priekį po taiklaus Floriano Wirtzo smūgio, o taškus ant „i“ sudėjo 28-ąją minutę pasižymėjęs Robertas Andrichas ir 53-ąją minutę įmušęs Jonathanas Tah.

Mačo pabaigoje taikliais smūgiais apsikeitė Moussa Diaby ir Steffenas Tiggesas, bet esmės tai nepakeitė.

Po šio pralaimėjimo „Borussia“ nuo pirmaujančio Miuncheno „Bayern“ jau atsilieka 9 taškais.

Leverkuzeno „Bayer“ užtikrintai išlaiko trečią poziciją. Po trečios pergalės iš eilės „vaistininkai“ nuo Dortmundo futbolininkų atsilieka 5 taškais.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant