Vokietijoje – Leipcigo klubo šuolis į lyderio poziciją

Vokietijos futbolo čempionate šeštadienį sužaistos 5 rungtynės.
Willi Orbanas
Willi Orbanas / IMAGO/Christian Schroedter nuotr.

Bundeslygos pirmojoje vietoje šiandien įsitaisė „Leipzig“, namie 3:1 (0:1) įveikęs 4-ąją vietą užimantį „Freiburg“.

Svečiai laimėjo pirmąjį kėlinį 1:0, bet po pertraukos buvo nušluoti. Jau 47 min. rezultatą išlygino Willi Orbanas, 58 min. šeimininkus į priekį išvedė Lutsharelis Geertruida, o pranašumą 79 min. įtvirtino Loisas Openda.

Leipcigo komanda po šio mačo turi 20 taškų ir 3 taškais lenkia rungtynėmis mažiau sužaidusį Miuncheno „Bayern“.

„Freiburg“ dabar turi 15 taškų ir dalijasi 3-4 vietas su Lėverkuzeno „Bayer“, kuris Brėmene su „Werder“ (12) sužaidė lygiosiomis 2:2 (0:1).

Nesėkmę šeštadienį patyrė Dortmundo „Borussia“ (13), išvykoje nusileidusi „Augsburg“ (10) rezultatu 1:2 (1:1).

Per kitas rungtynes Hamburgo „St. Pauli“ namie su „Wolfsburg“ sužaidė 0:0, o „Stuttgart“ savo aikštėje palaužė Kylio „Holstein“ 2:1 (1:0).