Vokietijos pirmenybėse „Borussia“ pavogė pergalę iš „Freiburg“

Skausmingą pralaimėjimą Vokietijos futbolo čempionate penktadienį patyrė „Freiburg“ klubas.
„Borussia“ triumfas
„Borussia“ triumfas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Didžiąją rungtynių dalį pirmavę šeimininkai galiausiai 1:3 (1:0) turėjo pripažinti Dortmundo „Borussia“ ekipos pranašumą.

„Freiburg“ pirmavo po Michaelo Gregoritscho smūgio 35-ąją minutę ir, atrodė, artėja prie antrosios pergalės, tačiau vaizdą aikštėje pakeitė šiurkšti šeimininkų vartininko klaida.

Markas Flekkenas 77-ąją minutę nesugraibė kamuolio po nesudėtingo Jamie Bynoe-Gittenso smūgio.

Nokdaune atsidūrusi „Freiburg“ ekipa netrukus buvo pasiųsta ir į nokautą. Dar du nuo suolo pakilę žaidėjai – Youssoufa Moukoko (84 min.) ir Marius Wolfas (88 min.) – mušė įvarčius, o „Borussia“ dramatiškai triumfavo.

Iškovojusi antrą pergalę iš tiek pat galimų Dortmundo ekipa bent laikinai tapo vienvalde „Bundesliga“ lydere. „Freiburg“ sąskaitoje – 3 taškai.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant