Pirmas prisiminimas. Pilnu greičiu riedu su dviratuku nuo Palangos tilto ir laviruoju tarp žmonių kojų.
Žodis, kurio ypač pasiilgčiau negalėdamas kalbėti. Visų sušukimų „ei“, „ou“, kai nori gauti perdavimą iš komandos draugo.
Gražiausias keiksmažodis. Žalia rūta.
Trys žodžiai, kuriais norėčiau būti apibūdinamas. ...ir laimingai gyveno.
Gyvenusi ar gyvenanti persona, su kuria norėčiau susitikti. David Bowie.
Romano veikėjas, kuriame regiu daug savęs. Liudvigas iš „Juodojo obelisko“.
Filmas, kuriame norėčiau gyventi. „Naruto“ anime pasaulyje.
Man trūksta knygos, filmo, dainos ar kito kūrinio, kuris... išliktų toks pat kaip vakare.
Pavydžiu, kad ne aš sukūriau ar padariau... Nepavydžiu. Kiekvienam savo, matyt.
Daina ar albumas, kuris turėtų skambėti per mano laidotuves. M83 – „Wait“. Nes būtent šiuo metu skamba per mano ausines.
Nebeegzistuojanti vieta, kurią norėčiau atkurti. Sausakimšas Aukštaitijos stadionas.
Vieta (kavinė, gatvė, pastatas ir pan.), kuri nepabosta. Kunigaikščio Aleksandro paminklas Panevėžyje, puikus susitikimų taškas.
Mano nosis pakvaišta, kai užuodžiu... pajūrio pušyną.
Pirmą kartą pasimylėjęs, aš... klausiau Arcade Fire.
Klausimas, kurio visada vengiu. Vengdavau mamos klausimo: „Kada grįši namo?“. Dažniausiai nespėdavau laiku sugrįžt iš kiemo.
Nė už ką negalėčiau... žiūrėti NBA reguliariojo sezono.
Jaučiuosi nuogas be... humoro.
Absurdiškiausias gautas patarimas. Visi „sėkmingo“ gyvenimo patarimai.
Lietuvoje baisiai pasigendu... apelsinmedžių.
Katarsis – tai... laimėtas derbis.
– Įprasta galvoti, kad sportininkai prieš varžybas klauso trankios neįpareigojančios muzikos, skaito nebent trenerių ar žaidėjų biografijas, o kultūrai apskritai yra gana abejingi. Kita vertus, ant jūsų stalo šalia filoso Algio Mickūno darbų galima rasti Jorge Luiso Borgeso knygų ar Sigur Rós įrašų. Kiek asmeniškai susiduriate su šiuo stereotipu?
– Tikrai ne kartą komandos draugų buvau pašieptas už muzikinį skonį. Nors Škotijoje situacija daug įdomesnė – labai mėgstu britpopą, o čia tarp futbolininkų jis yra labai populiarus.
– Pasvajokime – kokį pasaulio stadioną ir sirgalius norėtumėte perkelti į Lietuvą?
– Nesupykčiau, jeigu „Liverpool“ klubas kas kokias antras namų rungtynes teleportuotųsi ir sužaistų Lietuvoje. Rungtynių intensyvumas, fanų palaikymas – top klasė.
– Jums įspūdį paliko Rimanto Kmitos „Pietinia kronikas“ apie Šiaulius, kur kožos, treningai, regbis ir meilė. Kokie Panevėžio atributai iš jūsų paauglystės atsidurtų analogiškame kūrinyje apie gimtąjį miestą?
– Visų pirma atsidurtų kamuolys – aplink jį sukosi mano ir draugų gyvenimai. Krepšinio ar futbolo – nesvarbu. Dar atsidurtų kompiuterinės, „Ikarus“ autobusai. Kelionės iš mokyklos būdavo atskiri nuotykiai. Daug visko atsidurtų. Dar iki galo nesuvokiu, kokią didelę įtaką padarė man Panevėžys.