„Werder“ stebuklas: paskutinėmis minutėmis išsigelbėjo trimis įvarčiais!

Įspūdingą pergalę Vokietijos Bundeslygos rungtynėse pasiekė Brėmeno „Werder“, išvykoje 3:2 palaužusi Dortmundo „Borussia“ vienuolikę.
„Werder“ futbolininkų triumfas Dortmunde
„Werder“ futbolininkų triumfas Dortmunde / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Neįtikėtina tai, kad dar 89-ą minutę „Werder“ atsilikinėjo dviem įvarčiais, tačiau per likusį laiką patys sugebėjo pelnyti net tris...

„Borussia“ po Juliano Brandto (45+2) ir Raphaelio Guerreiro (77 min.) įvarčių artėjo link trijų iškovotų taškų, bet „Werder“ rado laiko stebuklui.

89-ą minutę pasižymėjo Lee Buchananas, o per teisėjo pridėtą laiką įvarčius mušė Niklas Schmidtas (90+3) ir Oliveris Burke (95+5).

Visi trys pasižymėję futbolininkai aikštėje pasirodė po keitimo.

„Tiesiog nuleidau galvą ir palinkau į priekį. Tai vienas geriausių įvarčių, kuriuos kada nors įmušiau, o Mitchello [Weiserio] perdavimas buvo tiesiog tobulas. Beprotiškai džiaugiuosi“, – kalbėjo pergalingą įvartį įmušęs O.Burke.

„Visi nuopelnai – komandai. Mes tiesiog tikime, kad galime. Ką šiandien ir pamatėte“, – pridūrė N.Schmidtas.

Pirmuose dviejuose turuose lygiosiomis sužaidusiai „Werder“ komandai tai pirmoji sezono pergalė, Dortmundui – pirmas pralaimėjimas.

ESPN skelbia, kad per pastaruosius 13 sezonų nė vienoje iš penkių elitinių Europos lygų nebuvo atvejo, kad komanda laimėtų rungtynes 89-ą minutę atsilikinėdama daugiau nei įvarčiu.