Z.Ibrahimovičius įvarčiais pratęsė sėkmingą „Milan“ seriją

Italijos „Serie A“ 35-ojo turo rungtynėse „Milan“ klubas svečiuose 2:1 nukovė „Sassuolo“ ekipą ir laimėjo jau trečią kartą iš eilės. Ši pergalė istorinei Milano komandai leido pakilti į penktąją poziciją, kuri garantuoja vietą Europos lygos varžybose.
Zlatanas Ibrahimovičius
Zlatanas Ibrahimovičius / „Scanpix“ nuotr.

Vakaro žvaigžde tapo Zlatanas Ibrahimovičius, įmušęs abu svečių įvarčius 19-ąją ir 45 minutėmis.

42-ąją minutę po Francesco Caputo realizuoto baudinio „Sassuolo“ buvo rezultatą išlyginę, tačiau šeimininkų kortas visiškai sujaukė dar prieš pat pertrauką marokiečio Mehdi Bourabia gauta antra geltona kortelė.

„Milan“ laimėjo trečią sykį iš eilės ir nepralaimi jau devynių rungtynių paeiliui ir per šį laikotarpį šventė septynias pergales ir du sykius sužaidė lygiosiomis.

„Sassuolo“ klubas nelaimi trejų rungtynių paeiliui ir žengia aštuntas.

Kitame antradienio mače Bergamo „Atalanta“ namuose 1:0 pranoko „Bologna“ futbolininkus.

63-ąją minutę įvartį įmušė kolumbietis Luisas Murielis, o pirmo kėlinio viduryje šeimininkai liko be savo trenerio, nes Gian Piero Gasperini gavo raudoną kortelę ir buvo išsiųstas į tribūnas.