Z.Ibrahimovičius mušė įvartį, o „AC Milan“ nepasigailėjo „Lazio“

Italijos „Serie A“ futbolo čempionate intriga dėl čempiono trofėjaus blėsta. Į startinę sudėtį po sunkios traumos sugrįžęs Zlatanas Ibrahimovičius su kompanija surengė vakarėlį olimpiniame Romos stadione bei 3:0 sutriuškino vietos „Lazio“.
Zlatanas Ibrahimovičius ir Giacomo Bonaventura
Zlatanas Ibrahimovičius ir Giacomo Bonaventura / „Scanpix“ nuotr.

Tik pirmajame kėlinyje rungtyniavęs švedas maksimaliai išnaudojo savo žaidimo laiką. Nors pirmasis puolėjo įvartis buvo neįskaitytas dėl nuošalės, jau netrukus jis pasižymėjo nuo 11 metrų žymės.

Tai buvo 14-asis Z.Ibrahimovičiaus tikslus baudinys iš eilės „Serie A“ pirmenybėse. Įdomu tai, kad paskutinį sykį jis tai buvo padaręs dar 2012 metų sezone.

Švedas taip pat atliko rezultatyvų perdavimą Hakanui Calkanoglu, o antrajame kėlinyje svečių pergalę įtvirtino Ante Rebičius.

Iškovota pergalė Milano ekipai leido pakilti į šeštąją poziciją, kuri leidžia varžytis UEFA Europos lygoje. Tiesa, „Napoli“ atsilieka tik vienu tašku ir turi vienas rungtynes atsargoje.

Savo ruožtu „Lazio“ viltys pakovoti dėl čempionų trofėjaus blėsta. Prieš sezono atnaujinimą juos ir „Juventus“ skyrė tik taškas, tačiau dabar atotrūkis tarp ekipų – jau 7 taškai.