Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

„Žalgiris“ išvargo pergalę prieš buvusio trenerio vadovaujamą „Panevėžį“

Vilniaus „Žalgirio“ komanda A lygos rungtynėse 2:1 įveikė „Panevėžio“ ekipą, prie kurios vairo neseniai stojo buvęs sostinės klubo treneris Joao Martinsas.
A lygos rungtynės: Vilniaus „Žalgiris“ – Trakų „Riteriai“
A lygos rungtynės: Vilniaus „Žalgiris“ – Vilniaus „Riteriai“ / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Į priekį žalgiriečiai išsiveržė 59-ąją minutę, kai kamuolio baudos aikštelėje sulaukęs Hugo Videmontas pažeme pasiuntė jį į tolimąjį apatinį vartų kampą.

Skirtumą padvigubiną Liviu Antalis, 67-ąją minutę iššokęs vienas prieš vartininką ir jį sėkmingai nuginklavęs.

Vienintelį „Panevėžio“ įvartį pelnė Matheusas Bissi, tačiau bent lygiųjų šeimininkams pasiekti nepavyko.

Vilniaus „Žalgiris“ su 26 taškais pakilo į pirmąją A lygos vietą, tiesa, tiek pat taškų turi ir Marijampolės „Sūduva“, kuri savo turo rungtynes baigs vėliau.

„Panevėžys“ turi 7 taškus ir yra penktoje vietoje.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?