Žibėjęs G.Gineitis atliko rezultatyvų perdavimą, bet iškrito iš Italijos taurės

Antrose rungtynėse iš eilės startinėje sudėtyje į aikštę žengęs Gvidas Gineitis buvo vienas savo komandos lyderių, bet „Torino“ skaudžiai krito Italijos taurės šešioliktfinalyje.

Nuo pirmos iki paskutinės minutės žaidęs 19-metis lietuvis pasižymėjo ir pirmuoju savo rezultatyviu perdavimu, bet „Torino“ namie 1:2 (1:1) po pratęsimo nusileido „Serie A“ naujokei „Frosinone“ ekipai.

ZUMAPRESS / Scanpix nuotr./Gvidas Gineitis

Svečius į priekį jau 5 minutę išvedė iš Miuncheno „Bayern“ pasiskolintas vokietis Arijonas Ibrahimovičius.

„Torino“ išlygino sužaidus pusvalandį. G.Gineitis pakėlė kampinį, o Davidas Zima (31 min.) sėkmingai smūgiavo galva.

Lietuvis šiose rungtynėse kėlė visus 12 šeimininkų kampinių, o „Torino“ atliko daugiau smūgių (24-16), sukūrė daugiau tikėtinų įvarčių (xG, 1,44-1,36), ilgiau kontroliavo kamuolį (56-44 proc.), bet pralaimėjo.

Pirmajame pratęsimo kėlinyje pergalingą įvartį svečiams pelnė Reinieris (98 min.).

G.Gineitis aikštelėje praleido visas 120 min. ir statistiškai buvo geriausias „Torino“ ekipos žaidėjas. Jo įvertinimas – 8,5.

Aukštesnį balą surinko tik varžovų vartininkas Michele Cerofolini (8,7), sugebėjęs atremti net 11 „Torino“ futbolininkų smūgių.

Į ketvirtfinalį patekusi „Frosinone“ ekipa jame sutiks šalies čempioną „Napoli“ klubą.

Kitose porose Turino „Juventus“ susitiks su „Salernitana“, „AS Roma“ žais su „Cremonese“, Milano „Inter“ – su „Bologna“, „Fiorentina“ – su „Parma“, Bergamo „Atalanta“ – su „Sassuolo“, „AC Milan“ – su „Cagliari“, o Romos „Lazio“ – su „Genoa“.