Žioplą įvartį įsimušusi „Sevilla“ iššvaistė puikią progą pabėgti nuo konkurentų

Dėl vietos kitų metų UEFA Čempionų lygoje kovojanti „Sevilla“ buvo arti dar vienos pergalės Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse, tačiau beveik 90-ties minučių pastangas nubraukė vienas itin apmaudus epizodas.

Andalūzijos klubas 1:1 sužaidė su Valensijos „Levante“, o praleistą įvartį Sevilijos klubo žaidėjai norės pamiršti kuo greičiau.

Išvykoje žaidusią Andalūzijos komandą į priekį išvedė jau 24-ąją antrojo kėlinio sekundę pelnytas įvartis, kai kairiuoju kraštu prasiveržęs Muniras El Haddadi atliko perdavimą Luukui de Jongui, kuriam teliko nukreipti kamuolį į vartus.

Vis dėlto situacija pasikeitė 87-ąją minutę, kai iš pažiūros visiškai nepavojingoje padėtyje vartininkas Tomašas Vaclikas nesugavo kamuolio, kuris atsitrenkė Diego Carlosui į koją ir didžiuliam svečių apmaudui įriedėjo į vartus – 1:1.

Andalūzai dar turėjo daugiau nei penkias minutes pataisyti situaciją, tačiau išplėšti pergalės jiems nepavyko.

51 tašką po 29 turų surinkusi „Sevilla“ lieka trečioje vietoje, nuo ketvirtoje vietoje esančio San Sebastijano „Real Sociedad“ atitrūkusi keturiais, o nuo penktoje vietoje esančios Madrido „Getafe“ – 5 taškais.

Tiesa, pastarosios komandos, kaip ir šeštoje vietoje su 46 taškais esantis Madrido „Atletico“, 29 turo rungtynes žais vėliau.

Primename, kad į Čempionų lygos turnyrą patenka keturios stipriausios Ispanijos komandos.

„Levante“ po pralaimėjimo su 35 taškais liko 12-ta.

Turnyre pirmauja amžini varžovai – „Barcelona“ turi 61 tašką, o Madrido „Real“ – 59.