Žvaigždžių lyga: R.Lewandowskis įštampavo „hat-tricką“, C.Ronaldo išgelbėjo „ManUnited“

Elitiniai puolėjai vėl parodė savo meistriškumą per UEFA Čempionų lygos rungtynes antradienio vakarą, kai buvo sužaisti aštuoni mačai keturiose grupėse.
Įvarčių mašinos lyja nesustoja: Robertas Lewandowskis ir Cristiano Ronaldo mušė įvarčius Čempionų lygoje. / „Scanpix“ nuotr.

E grupė: R.Lewandowskio įvarčiai ir „Barcos“ sėkmė Kijeve

„Barcelona“ iškovojo itin svarbią pergalę prieš Kijevo „Dynamo“ bei užkopė į antrąją vietą Čempionų lygos E grupėje.

19-metis Ansu Fati 70-ąją minutę įmušė pergalingą įvartį galingu smūgiu.

Kijevo komanda turėjo gerų galimybių taip pat pasižymėti, bet liko neišnaudojusi gerų progų.

Pirmąsias dvejas grupės rungtynes 0:3 pralaimėjusi Barselonos ekipa dabar jau 2 taškais lenkia į trečią vietą nusileidusią Lisabonos „Benfica“.

Tai buvo pirmosios rungtynės Čempionų lygoje nuo Ronaldo Koemano atleidimo iš „Barcelona“ trenerio pareigų praėjusią savaitę, laikinai komandos vairą patikėjus Barselonos B ekipos treneriui Sergi Barjuanui.

„Barca“ pasiekė Čempionų lygos aštuntfinalį kiekvieną kartą per 17 pastarųjų sezonų ir padarys tai dar kartą, jei lapkričio 23 dieną namie įveiks „Benfica“ ir išsaugos antrąją vietą grupėje.

Bilietą į atkrintamąsias kovas jau užsitikrinę Miuncheno „Bayern“ futbolininkai antradienį namie 5:2 sutriuškino „Benfica“.

Robertui Lewandowskiui tai buvo 100-osios rungtynės Čempionų lygoje, o tokį jubiliejų 33 metų lenkas pažymėjo trimis įvarčiais.

Miuncheno „Bayern“ – Lisabonos „Benfica“ 5:2

26' R.Lewandowski [1:0]

32' S.Gnabry [2:0]

36' Morato [2:1]

45' R.Lewandowski nerealizavo 11 m baudinio

47' L.Sane [3:1]

61' R.Lewandowski [4:1]

74' D.Nunezas [4:2]

84' R.Lewandowski [5:2]

Kijevo „Dinamo“ – „Barcelona“ 0:1

70' A.Fati [0:1]

Standings provided by SofaScore LiveScore

F grupė: C.Ronaldo herojiškumas

Cristiano Ronaldo vėl išgelbėjo „Manchester United“, per papildomą rungtynių laiką pelnęs įvartį ir ištraukęs Anglijos komandai lygiąsias Italijoje.

Po 2:2 pasibaigusios akistatos su „Atalanta“, Mančesterio futbolininkai išsilaikė F grupės viršūnėje.

36 metų C.Ronaldo taip pat pasižymėjo įvarčiu ir per pirmojo kėlinio pridėtą laiką.

Bergamo „Atalanta“ – „Manchester United“ 2:2

12' J.Iličius [1:0]

45' C.Ronaldo [1:1]

56' D.Zapata [2:1]

91' C.Ronaldo [2:2]

„Villareal“ – Berno „Young Boys“ 2:0

36' E.Capoue [1:0]

89' A.Danjuma [2:0]

G grupė

„Salzburg“ klubui dar teks padirbėti, kad užsitikrintų vietą Čempionų lygos atkrintamosiose varžybose, po to, kai Austrijos klubas išvykoje 1:2 nusileido „Wolfsburg“.

Pergalė būtų „Salzburg“ pavertusi pirmąja Austrijos komanda tarp 16-os geriausių Čempionų lygoje nuo Graco „Sturm“ sėkmės 2000-2001 m. sezone.

Tai buvo pirmosios tarptautinės rungtynės „Wolfsburg“ treneriui Florianui Kohfeldtui, kuris praėjusį mėnesį prie Vokietijos komandos vairo pakeitė Marką van Bommelį, atleistą po nelaimėtų rungtynių serijos, kurioje tilpo ir pralaimėjimas Zalcburge 1:3 pirmajame rate.

„Wolfsburg“ – „Salzburg“ 2:1

3' R.Baku [1:0]

30' M.Woeberis [1:1]

60' L.Nmecha [2:1]

„Seville“ – Lilio „Olympique“ 1:2

15' L.Ocampos [1:0]

43' J.Davidas [1:1 iš 11 m baudinio]

51' J.Ikone [1:2]

H grupė

Turino „Juventus“ sudorojo Sankt Peterburgo „Zenit“ ir užsitikrino vietą Čempionų lygos atkrintamosiose varžybose.

Paulo Dybala pasižymėjo dviem įvarčiais ir dar rezultatyviu perdavimu rungtynėse Turine. P.Dybala buvo arti ir hat-trick'o prieš tai, kai sirgaliai išlydėjo argentinietį puolėją atsistoję ovacijomis antrajame kėlinyje.

„Juventus“ pergalė reiškia, kad ir Londono „Chelsea“ atsidūrė viena koja aštuntfinalyje po pergalės Malmėje.

„Malmo“ – Londono „Chelsea“ 0:1

56' H.Ziyechas [0:1]

Turino „Juventus“ – Sankt Peterburgo „Zenit“ 4:2

11' P.Dybala [1:0]

26' L.Bonucci [1:1, į savo vartus)

58' P.Dybala [2:1 iš 11 m baudinio]

74' F.Chiesa [3:1]

82' A.Morata [4:1]

92' S.Azmounas [4:2]