2021 03 26

CEV Iššūkio taurę iškovojo kaunietes nuskriaudusios turkės

Antrajame Europos tinklinio konfederacijos (CEV) Iššūkio taurės turnyro rate Kauno „Kauno-VDU“ komandą eliminavusios Stambulo „Sistem9 Yesilyurt“ (Turkija) tinklininkės galiausiai tapo šių varžybų čempionėmis. Finale turkės du kartus užtikrintai nugalėjo Blažo „C.S.M. Volei Alba“ (Rumunija) ekipą. Išvykoje laimėta 3:0 (25:12, 25:18, 25:16), namuose – taip pat 3:0 (25:17, 25:17, 25:12).
Triumfo akimirka
Triumfo akimirka / nuotr. CEV
Temos: 1 Tinklinis

Šiame turnyre bent setą „Sistem9 Yesilyurt“ ekipa pralaimėjo tik pusfinalyje, kuriame du sykius rezultatais 3-2 palaužė kitą Turkijos komandą – Stambulo „Thy“.

Pirmą kartą CEV Iššūkio taurės varžybose dalyvavusi „Kauno-VDU“ ekipa pirmajame rate nežaidė, nes varžovės iš Šveicarijos atsisakė dalyvauti turnyre. Antrajame rate kaunietė žaidė su minėtu Stambulo klubu ir pralaimėjo jam 0-3. Rungtynės vyko Stambulo „burbule“.

Galutinėje CEV Iššūkio taurės rikiuotėje „Kauno-VDU“ ekipa užėmė devintąją poziciją.

Vyrų CEV Iššūkio taurę iškovojo Milano „Allianz Powervolley“ (Italija) klubas, kuris atsakomosiose finalo rungtynėse išvykoje 3-2 (25:23, 23:25, 16:25, 25:18, 15:8) įveikė Ankaros „Ziraat Bankasi“ (Turkija) ekipą. Pirmąsias rungtynes namuose Milano ekipa taip pat laimėjo po penkių setų kovos 3-2.

Finišavo ir antras pagal pajėgumą Europos turnyras – CEV taurė. Vyrų varžybose triumfavo Maskvos „Dinamo“ (Rusija) klubas, kuris rusiškame derbyje finale išvykoje 3-1 (25:21, 23:25, 28:26, 26:24) nugalėjo Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija) komandą. Pirmąsias rungtynes Maskvoje 3-2 taip pat laimėjo „Dinamo“.

Moterų CEV taure džiaugėsi Moncos „Saugella“ (Italija) tinklininkės. Jos finale du kartus vienodu rezultatu 3-0 įveikė Stambulo „HDI Galtasaray“ (Turkija) ekipą.