2023 08 06

Dar trys: Lietuvos delegacijos medalių kraitį universiadoje papildė irkluotojai

Lietuvos delegacijos medalių kraitį Čengdu, Kinijoje, vykstančiose pasaulio universitetų žaidynėse papildė irkluotojai, iškovoję net tris medalius.
Martyna Kazlauskaitė ir Ugnė Juzėnaitė
Martyna Kazlauskaitė ir Ugnė Juzėnaitė / Lietuvos studentų sporto asociacijos nuotr.

Fantastiškai paskutinėje atkarpoje irklavęs Povilas Stankūnas buvo greičiausias vienviečių valčių A finale – 2000 m distanciją jis įveikės per 6 min. 57.40 sek. Lietuvis už savęs paliko kiną Cheną Weichuną (6:58.53) ir Bahmaną Nasirį (6:58.97) iš Azerbaidžano.

Martyna Kazlauskaitė ir Ugnė Juzėnaitė laimėjo porinių dviviečių valčių A finalą. Lietuvės nuirklavo per 7 min. 13.12 sek., aplenkdamos Lenkijos (7:16.49) ir Italijos (7:16.57) įgulas.

Porinių dviviečių valčių rungtyje sidabrą iškovojo ir Mantas Juškevičius bei Domantas Maročka. Trasoje sugaišę 6 min. ir 27.27 sek. jie nusileido tik lenkų duetui (6:26.11).

Merginų vienviečių valčių varžybose Raminta Morkūnaitė užėmė penktą vietą (7:54.46).