2020 06 02

Dominavusi lietuvė – atvirojo Estijos golfo čempionato nugalėtoja

Savaitgalį Estijoje vykusiame „Estonian Amateur Open 2020“ čempionate varžėsi ir Lietuvos golfo rinktinės žaidėjai. Tai pirmasis čempionatas Baltijos šalių žaidėjams, nes pavasarį turėję vykti golfo renginiai buvo atšaukti dėl koronaviruso pandemijos grėsmės.
Lietuvė Gilė Bitė Starkutė tapo atvirojo Estijos golfo čempionato nugalėtoja
Lietuvė Gilė Bitė Starkutė tapo atvirojo Estijos golfo čempionato nugalėtoja / Organizatorių nuotr.
Temos: 1 Golfas

Moterų įskaitoje užtikrintai pasirodė geriausia Lietuvos golfo žaidėja Gilė Bitė Starkutė (pasaulio golfo reitinge „WAGR“ užimanti 237 vietą).

Pergalingas lietuvės rezultatas 214 smūgių (-2 smūgiai žemiau par, 72/72/70). Gilės dominavimą rodo didžiulis atotrūkis nuo antroje vietoje likusios latvės K.J.Gustafssones.

Gilė laimėjo turėdama net 17 smūgių skirtumą. Gilė pirmoji lietuvė mergina, kuriai pavyko iškovoti Estijos atvirojo moterų čempionato titulą. Ji taip pat pagerino visų laikų geriausią moterų rezultatą Estijos atvirojo čempionato istorijoje.

Iki dabar Estijos atvirajame čempionate iš lietuvių buvo nugalėjęs tik A. Kaunas, 2010-ais metais vykusiame čempionate.

Trečią vietą čempionate užėmė Estijos žaidėja Karola Soe.

Vyrų įskaitoje po atkaklios kovos triumfavo estas Kevinas Cristopheris Jegersas – 226 smūgiai (+10).

Antrąją bei trečiąją vietas taip pat iškovojo Estijos atstovai – Ken-Martenas Soo bei Richardas Tederis.

Geriausiai iš Lietuvos žaidėjų pasirodė Gediminas Markevičius (T6), kurio rezultatas 240 smūgių (+24). 11-ą vietą užėmė jaunasis Giedrius Mackelis (244, +28).

28-as liko dar vienas mūsų šalies golfo talentas Oskaras Belousovas (257, +41). T54 poziciją užėmė Mindaugas Markevičius (282, +66).

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?