„Energija“ prieš Latvijos čempionus krito po įvarčio paskutinėmis akimirkomis

Elektrėnų „Energijos“ komanda patyrė apmaudžią nesėkmę IIHF Kontinentinės taurės turnyre.
Elektrėnų Energija
Elektrėnų Energija / Elektrėnų Energija nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Rungtynėse su „Mogo“ iš Latvijos Elektrėnų atstovai pademonstravo įspūdingą kovingumą panaikindami varžovų keturių įvarčių pranašumą. Visgi, paskutinėmis rungtynių akimirkomis kritęs įvartis į lietuvių vartus lėmė Latvijos čempionų pergalę 6:5.

Pirmoji rungtynių pusė priklausė latviams. Gatis Spruktas du kartus siuntė ritulį į lietuvių vartus, Gintas Meija, Kristapas Sotniekas ir Reins Lejniekas pridėjo po įvartį ir prie „Mogo“ įvarčių grafos degė penketas. „Energijai“ į tai pavyko atsakyti tik Vakario Čižo tiksliu metimu.

Visgi, antroje rungtynių dalyje dominuoti ant ledo pradėjo jau „Energija“. Varžovus jie pribloškė Karolio Krasilnikovo ir Kipro Grabliausko įvarčiais antrojo kėlinio pabaigoje, o trečiąjį kėlinį tiksliomis atakomis pradėjo Tadas Kumeliauskas ir Paulius Grybauskas visiškai panaikinę oponentų persvarą.

Deja, bet galiausiai titaniškos Lietuvos čempionų pastangos taškais nevirto: iki rungtynių finišo likus vos 20 sekundžių Martinas Petiulis praleido Karlio Ozolinšo gudrų smūgį.

Rytoj turnyrą „Energija“ užbaigs su turnyro šeimininkais „CSM Corona Brasov“ atstovais.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?