2012 05 15

Fantastiškas ir originaliai atšvęstas japono įvartis iš 70 metrų

Įvartis „gražuolis“ žiūrovus ir futbolo gerbėjus pasiekė iš Japonijos. Nepaisant to, kad įvartis ir nebuvo įmuštas prestižinėje Europos lygoje, tai – vienas gražiausių futbolo smūgių šį sezoną.
Toshihiro Aoyama ir jo komandos draugai švenčia įvartį
Temos: 1 Įvartis

„J-League“ pirmojo diviziono susitikime tarp  Yokohamos „F. Marinos“ ir šeimininkų  „Sanfrecce Hiroshima“ komandų šeimininkai pasižymėjo pirmojo kėlinio šeštąją minutę.

Toshihiro Aoyama beveik iš 70 metrų pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė komandą į priekį 1-0. Vidurio gynėjas ir jo komandos draugai įspūdingą įvartį atšventė originaliu būdu. Futbolininkai imitavo boulingo smūgį, kurio herojus, žinoma, buvo T. Aoyama, o kėgliais – jo ekipos nariai.

Tiesa, net ir fantastiškas įvartis nepadėjo „Sanfrecce Hiroshima“ švęsti pergalės.  „F.Marinos“ net tris kartus nuginklavo priešininkų vartininką ir iš svečių stadiono išsivežė pergalę 3-1.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant