Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!

G.Venčkauskaitė laimėjo pasaulio taurę, L.Asadauskaitė krito nuo žirgo

Ankaroje (Turkija) vykstančiame finaliniame pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės etape šeštadienį moterų finale auksą iškovojo Gintarė Venčkauskaitė.
Gintarė Venčkauskaitė
Gintarė Venčkauskaitė / Aistės Ridikaitės nuotr.

Lietuvė fechtavimo rungtyje laimėjo 20 kovų ir su 225 tšk. užėmė 7-ą vietą. Jojime lietuvė neklydo ir surinko maksimalų įmanomą taškų skaičių – 300.

Plaukime G.Venčkauskaitė buvo 11-a (2:21.34 min., 268 tšk.), tad kombinuotą bėgimo ir šaudymo rungtį pradėjo iš 6-os vietos ir turėjo 18 sek. deficitą nuo lyderės.

Visgi mūsų sportininkė šaudė nuostabiai, aplenkė visas varžoves ir tapo nugalėtoja.

„Buvo labai gera diena, – su džiaugsmo ašaromis sakė čempionė. – Labai džiaugiuosi, kad pavyko išmokti visas pamokas, kurias davė prieš tai buvę pasaulio taurės etapai. Tai ir lėmė, kad šiandien tikrai jaučiausi labai stipriai ir įvykdžiau mūsų su treneriu planą šimtu procentu. Buvo šiek tiek neįprasta bėgti pirmai. Visą laiką jaučiau spaudimą iš vengrės ir neutralios atletės, kurios bėgo antra ir trečia, tačiau su šia įtampa susitvarkiau.“

2018 metais G.Venčkauskaitė yra laimėjusi pasaulio taurės bronzą.

Sidabrą iškovojo Marija Gnedtčik (1405), bronzą – turkė Ilke Ozyuksel (1400).

Finalas nesėkmingai baigėsi Laurai Asadauskaitei-Zadneprovskienei, kurios žirgas jojimo rungtyje išbėgo iš trasos ir sportininkė krito.

Po šios nelaimės olimpinė čempionė nebaigė varžybų.

Pastatus įdomiais daro ne tik fasadai: kodėl svarbu, kad jie galėtų pasakoti istorijas?
Gal pats metas dalyvauti „Saulėlydžio“ sagos maratone? Visos dalys jau „Telia Play“ platformoje
Parama gamtai gali būti ir tvaresnė, ir stilinga: „Lidl“ ir Lietuvos jūrų muziejus pristato unikalią suvenyrų kolekciją
Išmanūs transporto infrastruktūros sprendimai – naujasis pažangos etapas pasitelkiant 5G
Užsisakykite
15min naujienlaiškius