Po penkių valandų ir 19 minučių kovos ir 54 ėjimų šachmatininkai ir vėl išsiskyrė taikiai.
Tiesa, šįkart arčiau pergalės buvo Norvegijos šachmatininkas M.Carlsenas.
Pasaulio čempionas pripažino, kad jį sukaustė jaudulys: „Jaučiau, kad šį vakarą buvau labai arti pergalės. Problema, kad aš bandžiau surasti aukso vidurį, bet mano laikas seko. Nežinau. Tiesiog labai nervinausi. Negalėjau jo pribaigti. Galiausiai nieko neišėjo.“
F.Caruana taip pat galvojo, kad neišnaudojo savo šanso: „Manau, vienu metu turėjau didelį pranašumą, bet nežinojau, kaip jį išnaudoti. Manau, kad gal (24. g3) ėjimas buvo klaida, bet sunku pasakyti. Gal ir daugiau buvo šansų, bet sunku pasakyti, kai jis visada mane atakuoja. Nežaidžiu dėl dviejų ėjimų. Jeigu suklysiu, man bus matas.“
Lapkričio 9–28 dienomis Anglijos sostinėje organizuojamoje šachmatų šventėje numatyta 12 įprastų partijų.
Titulo savininku taps tas didmeistris, kuris pirmas surinks 6,5 taško. Jei rezultatas bus lygus, tai organizatoriai surengs papildomas sutrumpintas partijas.
Jei nugalėtojas nepaaiškės ir tada, bus žaidžiama „blic“ partija ir „armagedonas“. Taip vadinama mini dvikova, kai baltieji savo ėjimams turi 5 minutes, o juodieji – tik 4.
Šio supermačo prizinis fondas – 1 mln. JAV dolerių.
Nugalėtojui planuojama skirti 60 proc. piniginio prizo, pralaimėjusiam atiteks 40 proc. dydžio premija.
Visgi jei nugalėtojui išaiškinti prireiks papildomų partijų, prizinis fondas taip pat bus perskirstytas į 55/45 proporciją.