2021 08 05

Latvijos paplūdimio tinklininkai kovos dėl bronzos medalių

Kaimynų latvių paplūdimio tinklininkams nepavyko patekti į didįjį olimpinių žaidynių finalą. Pusfinalius ketvirtadienį Tokijuje pralaimėjo ir vyrų, ir moterų pora.
Edgaras Točis
Edgaras Točis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pusfinalyje Martinas Plavinis ir Edgaras Točis 0:2 (15:21, 16:21) neprilygo daugkartiniams Europos čempionams – Andersui Molui ir Christianui Sorumui iš Norvegijos.

Pralaimėję latviai kovas tęs mažajame finale – kovos dėl bronzos. Jų varžovai paaiškės vėliau.

M.Plavinis jau yra laimėjęs olimpinį medalį. 2012 metais Londone jis kartu su Janiu Šmediniu iškovojo bronzą.

Moterų pusfinalyje pralaimėjo ir latvės Anastasija Kravčenoka ir Tina Graudina – 0:2 (21:23, 13:21) nusileido australėms Taliquai Clancy bei Mariafei Artacho del Solar.

Dėl bronzos medalių mažajame finale Latvijos paplūdimio tinklininkės susitiks su šveicarėmis Joana Heidrich ir Anouk Verge-Depre.

Tokijo olimpinėse žaidynėse Latvija jau yra iškovojusi 2 medalius (1 aukso ir 1 bronzos).

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?