Lietuvos olimpietės po trijų setų kovos baigė pasirodymą elitiniame turnyre Vienoje

Lietuvėms Monikai Paulikienei ir Ainei Raupelytei nepavyko prasibrauti į Vienoje (Austrija) vykstančio „Beach Pro Tour Elite16“ serijos paplūdimio tinklinio turnyro atkrintamąsias varžybas.
Ainė Raupelytė ir Monika Paulikienė
Ainė Raupelytė ir Monika Paulikienė / „Volleyball World“ nuotr.

Lietuvos paplūdimio tinklininkės paskutinėse D grupės rungtynėse ketvirtadienį po atkaklios kovos 1-2 (14:21, 21:18, 7:15) nusileido trečią pergalę iškovojusioms šveicarėms Anouk Verge-Depre ir Joanai Mader.

Šveicarės tapo grupės nugalėtojomis ir iškart pateko į ketvirtfinalį. Tuo tarpu likusios trys poros turėjo po vieną pergalę. Deja, bet pagal papildomus rodiklius M.Paulikienė ir A.Raupelytė grupėje liko ketvirtos ir savo pasirodymą jau baigė.

Už 13-ą vietą turnyre lietuvėms atiteko 460 pasaulio reitingo taškų. Lietuvos sportininkės pagrindinėse „Elite16“ varžybose žaidė trečią sykį ir pirmą sykį laimėjo bent vieną mačą.

Tai yra paskutinis aukštesnio lygio „Beach Pro Tour“ turnyras prieš Paryžiaus olimpines žaidynes.

Bendrą turnyro Vienoje prizų fondą sudaro 300 tūkst. JAV dolerių.