2019 03 17

Lietuvos specialieji atletai trečią žaidynių dieną laimėjo visų spalvų medalius

Specialiosiose žaidynėse Abu Dabyje trys mūsų šalies sportininkai sekmadienį lipo ant prizininkų pakylos.
Specialiosios žaidynės.
Specialiosios žaidynės - Arūnas Martinionis ir Tadas Vainius.

Specialiųjų žaidynių čempionu tapo lengvaatletis Arūnas Martinonis, buvęs greičiausias 1500 m distancijoje M03 grupėje.

20-metis uteniškis nuotolį įveikė per 5 min. 1,64 sek.

Jis lipo ant garbės pakylos kartu su Tadu Vainiumi – šis 29 metų uteniškis laimėjo sidabrą, distanciją nubėgęs per 5 min 6,46 sek.

Specialiosios žaidynės - T.Vainius (kairėje) laimėjo sidabrą, A,Martinonis - auksą.

Abu bėgikus treniruoja Lietuvos rinktinės delegacijos vadovas Zenonas Misiūnas.

Penktas 200 m rungtyje buvo bėgikas Kasparas Vaičiulis iš Šeduvos.

Bronzą bočios varžybose sekmadienį laimėjo Alfredas Šimas. Šį sportininką iš Kauno treniruoja Rimvydas Mikučiauskas.

Pergalingą žygį futbolo aikštėje pratęsė Lietuvos futbolininkai, sekmadienį Abu Dabyje 6:4 įveikę Prancūziją, ir patekę į finalą.

Prieš tai lietuviai įveikė atrankos varžybose Indoneziją 4:0, Pakistaną 4:0, o grupės varžybose Indoneziją 6:5, Braziliją 2:0, Prancūziją 6:4.

Laimėję grupės turnyrą mūsų šalies futbolininkai iškopė į finalą, kuriame antradienį vėl laukia akistata su Brazilija.