2020 01 12

Nervų karą laimėję Lietuvos rankininkai tęs kovą dėl vietos pasaulio čempionate

Lietuvos rankinio rinktinė turėjo daug vargo, bet galiausiai iškopė į kitą pasaulio čempionato atrankos etapą. Lemiamose rungtynėse mūsų šalies rankininkai 25:24 palaužė Slovakiją.
Lietuvos rankinio rinktinės nariai pasveikino Almantas Savonis
Lietuvos rankinio rinktinės nariai pasveikino Almantas Savonis / rankinis.lt nuotr.

Įpusėjus antrojo kėlinio laikui, rezultatas buvo lygus 17:17. Mindaugo Andriuškos auklėtiniai, likus žaisti 8 minutes, po Aideno Malašinsko tikslaus metimo įgijo jau trijų įvarčių persvarą (21:18).

Nors slovakams intrigą grąžinti pavyko, lietuviai nesutriko ir išlaikė pranašumą iki pat finalinės sirenos.

Keturių komandų turnyre rinktinės kovojo dėl vienintelio kelialapio į kitą atrankos etapą.

Pirmosiose keturių komandų turnyro rungtynėse Liuksemburge lietuviai 36:25 (18:12) nugalėjo Farerų salų rinktinę, o antrosiose 32:22 nugalėjo šeimininkus iš Liuksemburgo.

Slovakai taip pat turėjo dvi pergales, todėl sekmadienio vakarą vyko žūtbūtinis mūšis.

Žaidimų industrijos profesionalus subūrusiems „Wargaming“ renginiams – prestižiniai tarptautiniai apdovanojimai
Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?