Paaiškėjo Lietuvos badmintono taurės laimėtojai

Kaune įvyko finalinis Lietuvos badmintono taurės etapas, po kurio paaiškėjo pajėgiausi keturiuose etapuose besivaržę sportininkai.
Lietuvos badmintono taurės prizininkai
Lietuvos badmintono taurės prizininkai / Organizatorių nuotr.

4-ojo etapo vyrų vienetų varžybas laimėjo Lietuvoje besitreniruojantis ukrainietis Andrijus Donas, finale 21:16, 21:14 įveikęs Roką Lesinską. Moterų vienetų varžybas laimėjo Jogailė Kelečiūtė, kuri finale 21:8, 21:9 įveikė Urtę Gatelytę, vyrų dvejetų varžybas laimėjo R.Lesinsko ir Nojaus Tenikaičio tandemas. Finale jie įveikė Edgarą Slušnį ir Aivarą Kvedarauską (21:17, 21:15).

Moterų dvejetų finale triumfavo Taja Leonovič ir Monika Sukackaitė, įveikusios Liepą Aleknavičiūtę ir Mariją Rimkutę. Mišrių dvejetų finale virė arši kova, tačiau pergale džiaugėsi Kazimiero Dauskurto ir Vaivos Žymantės tandemas, įveikęs E.Slušnį ir Gerdą Trakymaitę (10:21, 21:15, 21:16).

„Buvo iškeltas tikslas laimėti pirmą vietą dvejetuose, – po turnyro prisipažino R.Lesinskas. – Kadangi vienetai – ne mano pagrindinė kategorija, didelių tikslų tikrai nebuvo išsikelta.

Vienete tikrai pats buvau nustebęs savo žaidimu, tikrai nesitikėjau taip aukštai finišuoti“.

Paklaustas, kas lėmė pralaimėjimą vienetų finale, R.Lesinskas tik nusišypsojo: „Bendras nuovargis. Labai jau buvau pavargęs“.

Dabar R.Lesinskas jau žvelgia į artėjantį ilgą treniruočių su rinktine procesą prieš Europos čempionatą.

Bendroje Lietuvos badmintono taurės įskaitoje po visų keturių etapų vyrų vienetų kategorijoje triumfavo A.Donas, iš viso surinkęs 70 taškų. Antrą poziciją užėmė Vladyslavas Stepančenka (55 taškai), trečią – Benas Vaškevičius (40 taškų).

Moterų vienetų bendroje įskaitoje pirmą vietą užėmė J.Kelečiūtė (70 taškų), antrą – Urtė Gatelytė (46 taškai), trečią – Jorūnė Šalnaitė (45 taškai). Vyrų dvejetų įskaitoje pirmoje pozicijoje – N.Tenikaitis ir Ignas Reznikas, antroje – K.Dauskurtas ir R.Lesinskas, trečioje – A.Kvedarauskas ir E.Slušnys. Moterų dvejetuose pirmoji pozicija – T.Leonovič ir M.Sukackaitė, antros – L.Aleknavičiūtė ir M.Rimkutė, trečios – U.Gatelytė ir Aurelija Ramaneckaitė.

Mišrių dvejetų bendroje įskaitoje triumfavo K.Dauskurtas ir V.Žymantė, antroje pozicijoje – E.Slušnys ir M.Sukackaitė, trečioje – Jonas Petkus ir B.Vaškevičius.