A grupė
Kaip ir buvo galima tikėtis šioje grupė dominavo šeimininkai prancūzai, kurie dar iki paskutiniojo turo buvo ne tik užsitikrinę patekimą į kitą etapą, bet ir pirmąją vietą grupėje. Paskutines grupės rungtynes prancūzai žaidė prieš lenkus ir net be Nikolos Karabatičiaus bei Valentino Porte‘o šeimininkai šventė pergalę 26:25. Antra šioje grupėje liko Norvegijos rinktinė, kurią Lietuvos nacionalinė rinktinė „Siemens“ arenoje dar lapkritį sugebėjo įveikti.
Treti A grupėje liko rusai, kurie kovoje dėl trečiosios vietos 28:24 įveikė Brazilijos rankininkus. Lenkai, įveikę šio čempionato metu tik Japonijos rinktinę, užėmė 5 vietą, o japonai, kuriems pergalių iškovoti taip ir nepavyko liko 6.
B grupė
B grupėje dominavo kita Europos rinktinė. Visas 5 pergales ir itin solidų žaidimą demonstravę ispanai užėmė pirmąją vietą grupėje ir dabar jau laukia aštuntfinalio kovų. Antra liko dar daug potencialo turinti Slovėnijos rinktinė, ji iškovojo tris pergalės, patyrė vieną pralaimėjimą ispanams bei kiek netikėtai sužaidė lygiosiomis su Tunisu. Makedonijos šalies rinktinė užėmė trečiąją vietą, o paskutinį kelialapį į aštuntfinalį nustvėrė islandai. Jiems kelią toliau atvėrė paskutinę dieną iškovotas taškas žaidžiant su makedonais. Apmaudžiai už aštuntfinalio borto liko Tuniso rankininkai, kurie surinko tiek pat taškų, kaip ir islandai, tačiau dėl prastesnio praleistų ir įmestų įvarčių santykio Tuniso ekipa į kitą etapą nepateko. Paskutiniai grupėje liko Angolos rankininkai, kurie nesugebėjo pasipriešinti nė vienai ekipai šioje grupėje.
C grupė
Bene aiškiausiai viskas susidėliojo į vietas būtent C grupėje. Pirmąją vietą iškovoję vokiečiai kol kas nepatyrė nė vieno pralaimėjimo. Tik pastariesiems nusileidę kroatai liko antri, trečiąją vietą iškovojo mūsų kaimynai baltarusiai, o vengrams pavyko iškovoti ketvirtąją vietą ir patekti tarp 16 stipriausių pasaulio rinktinių. Saudo Arabijos rankininkai, kurie nugalėjo Čilės ekipą užėmė penktąją vietą, o ši Pietų Amerikos rinktinė taip pat neliko be taškų. Čilės ekipa dar pirmenybių starte 32:28 įveikė baltarusius. Šis pralaimėjimas galėjo stipriai sukomplikuoti Baltarusijos rinktinės padėtį, tačiau vėliau baltarusiai mobilizavosi ir ne tik, kad pateko į kitą etapą, bet dar užėmė ir trečiąją vietą grupėje.
D grupė
Kaip ir visose kitose grupėse, taip ir D grupėje lyderiai buvo gana aiškūs. Jais tapo visas pergales iškovojusi Danijos rinktinė. Antra liko kita Skandinavijos komanda – Švedija. Jie per penkerias rungtynes pralaimėjo tik kartą (27:25) danams. Trečiąją vietą grupėje užėmė ambicinga Egipto rinktinė, surinkusi 6 taškus. Nors kelialapį į kitą pasaulio čempionatą Kataro rinktinė, kuri prieš pora metų tapo pasaulio vicečempionais ir iškovojo, tačiau jų žaidimas nepaliko didelio įspūdžio. Vilties šios šalies rankinio rinktinės gerbėjams gali suteikti nebent paskutiniosios rungtynės su danais, kuriose Kataras jau demonstravo neblogą žaidimą ir olimpiniams čempionams nusileido tik trijų įvarčių skirtumu (32:29). Už aštuntfinalio borto liko Argentinos ir Bahreino nacionalinės rinktinės.
Aštuntfinalio poros
Sausio 21 diena
Norvegija – Makedonija
Prancūzija – Islandija
Rusija – Slovėnija
Brazilija – Ispanija
Sausio 22 diena
Baltarusija – Švedija
Vengrija – Danija
Vokietija – Kataras
Kroatija – Egiptas