Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2020 08 17

R.O‘Sullivanas šeštą kartą tapo snukerio pasaulio čempionu

Angliškojo biliardo (snukerio) legenda Ronnie O‘Sullivanas šeštą kartą tapo planetos čempionu. Sekmadienį Šefilde pasibaigusio turnyro finale „Raketa“ 18:8 sutriuškino pirmą kartą tokio rango varžybų lemiamoje stadijoje žaidusį tautietį Kyreną Wilsoną.
Ronnie O'Sullivanas
Ronnie O'Sullivanas / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Snukeris

44-erių anglas R.O‘Sullivanas prieš turnyrą buvo reitinguotas šeštas, jo varžovas – aštuntas.

Visgi finale intriga nepakvipo. Nors antroje sesijoje sėkmingai sužaidęs K.Wilsonas buvo atgaivinęs intrigą (7:10), lemiama finalo atkarpa baigėsi visišku R.O‘Sullivano dominavimu ir aštuoniomis iš eilės laimėtomis partijomis.

Tai buvo pirmas kartas nuo 2008-ųjų, kai pasaulio čempionato finalas baigėsi dviženkliu skirtumu. Tuomet tas pats R.O‘Sullivanas, 18:8 nugalėjo Alį Carterį.

R.O‘Sullivanas pasaulio čempionu tapo šeštą kartą ir tai padarė pirmą kartą nuo 2013-ųjų. Pagal titulų skaičių jis pavijo Ray Reardoną ir Steve‘ą Davisą.

Pasaulio snukerio čempionato prizų fondą sudarė 2,395 mln. svarosterlingų. Nugalėtojui atiteko 500 tūkst. svarų.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?