Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2009 01 11

Rezultatyvus Dainiaus Zubraus perdavimas

Penkioliktą rezultatyvų perdavimą 41-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, o lietuvio Naujojo Džersio „Devils“ klubas iškovojo 24-ąją pergalę.
Dainius Zubrus
Dainius Zubrus / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Šeštą vietą su 51 taškų Rytų konferencijoje užimantys „Devils“ ledo ritulininkai šeštadienį išvykoje 5:1 (1:0, 2:0, 2:1) nugalėjo Vakarų konferencijoje keturioliktojoje pozicijoje esančią Los Andželo „Kings“ (40 tšk.) komandą.

Po Lietuvos ledo ritulininko tikslaus perdavimo trečiajame kėlinyje Brianas Rolstonas (46:29) padidino svečių persvarą iki 4:1.

Pats lietuvis per 14 žaidimo minučių (14:21) dar atsėdėjo dvi baudos minutes.

Be 15 rezultatyvių perdavimų, D. Zubrus per 41 reguliariojo sezono susitikimą pelnė 10 įvarčių bei „uždirbo“ 43 baudos minutes.

Kitus įvarčius nugalėtojams pelnė Travis Zajacas (14:02), Patrikas Eliašas (21:07), Zachas Parise (22:18) ir Jamie's Langenbrunneris (50:58).

Arenos šeimininkų komandoje pasižymėjo Derekas Armstrongas (41:47).