Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2016 10 23

Simona Krupeckaitė įlėkė į Europos čempionato finalą

Europos dviračių treko pirmenybėse Prancūzijoje Simona Krupeckaitė užsitikrino jau trečiąjį medalį. Šįkart jis gali būti auksinis.
Simona Krupeckaitė
Simona Krupeckaitė / Vytauto Dranginio nuotr.

Sen Kventine, netoli Prancūzijos sostinės Paryžiaus vykstančio čempionato sprinto lenktynėse 33 metų lietuvė sėkmingai įveikė pusfinalio etapą ir pateko į finalą, kuris sekmadienį prasidės po 16 val.

Pusfinalyje sekmadienį S.Krupeckaitė du kartus dvikovoje įveikė ispanę Tania Calvo Barbero.

Finale lietuvės laukia gerai jai pažįstama varžovė iš Rusijos Anastasija Voinova, kuri pusfinalyje 2:0 įveikė belgę Nicky Degrendele.

S.Krupeckaitė šiame Europos čempionate jau laimėjo bronzos medalius kitose dvejose rungtyse – asmeninėse keirino lenktynėse ir komandinėse sprinto varžybose drauge su Migle Marozaite.

Čempionato pradžioje skrečo lenktynėse auksą iškovojo Aušrinė Trebaitė.