2023 06 20

Tragedijos akivaizdoje – itin žmogiškas trenerio gestas

Lenkijos sporto žurnalistas mirė per rankinio Čempionų lygos finalą Kelne (Vokietija). Nelaimė tribūnose įvyko lemiamų rungtynių 48 minutę, tad ir varžybų dalyviams reikėjo spręsti, ką daryti toliau.
„Magdeburg“ komandos treneris Bennetas Wiegertas.
„Magdeburg“ komandos treneris Bennetas Wiegertas. / „Scanpix“ nuotr.

15min jau rašė, kad rankinio Čempionų lygos finalas tarp Vokietijos klubo „Magdeburg“ ir Lenkijos komandos Kielčių „Barlinek Industria“ buvo paženklintas tragedija.

Lenkijos žurnalistas Pawelas Kotwica patyrė širdies smūgį ir mirė per finalo rungtynių antrąją dalį.

Mačas buvo sustabdytas, 51 metų vyrui buvo suteikiama medicininė pagalba.

„Echo dnia“ reporteris buvo greitai pervežtas į Kelno ligoninę. Nepaisant greitai suteiktos pagalbos, išgelbėti jo gyvybės nepavyko.

„Scanpix“ nuotr./Rankinio Čempionų lygoje per rungtynes sustojo Lenkijos žurnalisto širdis.

„Magdeburg“ komandos treneris Bennetas Wiegertas atskleidė, kad siūlė pabaigti rungtynes, kai rezultatas buvo 22:20 Lenkijos klubo naudai.

„Yra svarbesnių dalykų sporte, – „Bild“ sakė B.Wiegertas. – Aš pasakiau, kad mes sutinkame su rezultatu ir tuo, kad Kielcų komanda laimėjo Čempionų lygą.“

Vis dėlto, teisėjai nusprendė rungtynes tęsti. Po pratęsimo „Magdeburg“ sugebėjo palaužti Kielcų ekipą 30:29.

„Scanpix“ nuotr./„Magdeburg“ komandos treneris Bennetas Wiegertas.

Taip „Magdeburg“ iškovojo ketvirtą titulą per klubo istoriją.

Lenkijos komanda paskelbė, kad nuo šiol Kiecų arenos tribūnose vieta, kurioje per šeimininkų varžybas įprastai sėdėdavo miręs žurnalistas, visada liks rezervuota.

„Tai bus tavo amžinai, nes mes žinome, kad būsi su mumis kiekviename mače“, – parašė tviteryje Kielcų klubas.

Skrydžio režimu: atviras „Gurtam“ vadovo interviu su Benediktu Vanagu
Kokias tvoras ir kodėl šiemet renkasi namų savininkai?