Internete sklando daugybė istorijų apie nestandartišką W.Houston humoro jausmą liudijančius susidūrimus su sporto pasauliu.
1. Kontaktinis sportas ir meilė
Ankstyvosiomis W.Houston karjeros dienomis ją traukė paprasčiausios popdainos. Viename iš antrojo savo albumo „Whitney“ (1987) hitų ji apdainavo sportą. Dainoje „Love is a Contact Sport“ („Meilė yra kontaktinis sportas“) yra tokios eilutės: „Meilė yra kontaktinis sportas. Taigi nevaržyk savęs, jei nori žaisti. Griebk mano ranką ir... trenk!..“
2. Amerikietiškojo futbolo superfinalas ir netikėtas hitas
1991-ųjų amerikietiškojo futbolo superfinale Whitney Houston sudainavo JAV himną, „The Star Spangled Banner“. Nors tai įprasta per didžiuosius sporto renginius, daugybė tokią garbę gavusių dainininkų gėdingai nusidainuoja. Vis dėlto kai nacionalinį himną atliko W.Houston, gerbėjai puolė pirkti singlu išleisto įrašo.
Ji padarė tai, kas nepavyko jokiam kitam atlikėjui – himnas atsidūrė populiariausių radijo dainų viršūnėje. Kaip ir kitos čempionate pasirodančios žvaigždės, W.Houston prieš rungtynės dainavo su fonograma.
3. 1988-ųjų olimpinių žaidynių balsas
Vienos garsiausių W.Houston karjeros akimirkų – jos pasirodymai 1988-ųjų olimpiadoje Seule ir 1984 m. Los Andžele. Jos hitas „One Moment in Time“ sujaudino tiek sportininkus, tiek aistruolius. Nors daina visiškai normali, jos vaizdo klipas po 24 metų atrodo gana keistai.
4. Baltųjų rūmų replika prieš Atlantos olimpiadą
1992-aisiais Whitney Houston vis daugiau laiko ėmė leisti Atlantoje. Tų metų liepos 18 dieną ji ištekėjo už Bobby Browno ir ten nusipirko namą. Rugsėjį jos paprašė atlikti „One Moment in Time“ („Viena laiko akimirka“) vietinėje olimpinės vėliavos priėmimo ceremonijoje.
Tądien jos pasirodymas visiems labai patiko, tačiau prezidento George'o Busho vyresniojo patarėjo kalba nuskambėjo gana keistai. Viešoje vėliavos priėmimo ceremonijoje jis pareiškė: „Neseniai Whitney Houston dainavo apie „brangią laiko akimirką“. Jau dabar turėtumėte didžiuotis kai kuriais brangiais prisiminimais, nes pietūs vėl neįmanoma pavertė įmanomu“. Tada jis pagyrė Atlantą kaip tobulą 1996-ųjų olimpiados šeimininkę, kuri pralenkė Los Andželą.
5. Romanas su sporto žvaigžde
Šiandien su sportininkais susitikinėjančios dainininkės yra kasdienis reiškinys. 1987-aisiais pasklido kalbos, kad tais metais pasirodęs W.Houston singlas „Didn't We Almost Have It All“ buvo įkvėptas Filadelfijos „Eagles“ futbolininko Randallo Cunninghamo. Tais pačiais metais žurnalui „Ebony Magazine“ duotame interviu W.Houston paneigė gandus apie jos santykius su R.Cunninghamu. Žurnalistas tada pasakė neįprastą ir dabar ironiškai skambančią pastabą, kad toks stresas „bet kurią dorą krikščionę merginą įstumtų į alkoholį, narkotikus arba bent jau priverstų keiktis. Tik ne Whitney Houston“.
6. Pasaulio čempionato šokių katastrofa
1994-ųjų FIFA pasaulio čempionato uždaryme W.Houston aistruolių miniai atliko dainą „I Wanna Dance“ („Noriu šokti“). Nepaisant geriausių dainininkės norų, tą dieną jos asmeninės problemos pasimatė ir scenoje. Jos pasirodymas buvo keistai surepetuotas vėliavos nešiojimas, primenantis tetrio žaidimą. O W.Houston lūpos tragiškai nespėjo paskui fonogramą.
7. Meilė ir neapykanta boksui
Daugelis žino, kad parašyti dainą „The Greatest Love of All“ W.Houston įkvėpė 1975-aisiais pasirodžiusi Muhammado Ali biografija „The Greatest“. Mažiau žmonių žino, kad dainininkė pasirodė per M.Ali 50-mečio jubiliejų 1992-aisiais.
Todėl nieko nuostabaus, kad ji dalyvavo M.Ali labdaringame renginyje „Celebrity Fight Night“. Vis dėlto 2008-aisiais ji viešai prisipažino, kad nėra bokso gerbėja.
8. Whitney Houston – krepšinio žvaigždė
1988-aisiais Memfyje gimė būsima krepšinio žvaigždė. Jos krikštamotė buvo didelė dainininkės W.Houston gerbėja ir todėl naujagimę pakrikštijo žvaigždės vardu. Ši krepšininkė, dabar žaidžianti „UTEP Miners“ komandoje, įdomiai pasveikino priešininkus.
Iš Hjustono miesto atvykusią priešininkų komandą UTEP pasitiko renginiu „Whitney Houston Day“. Nors krepšininkė pažadėjo viešai atlikti kurią nors W.Houston dainą, kol kas internete nėra įrodymų, kad ji ištesėjo pažadą.
W.Houston pasirodymas 1997 m. teniso turnyre „US Open“ |
9. „Asmens sargybinio“ užkulisiai
Be to, kad suvaidino filme „Asmens sargybinis“, W.Houston ir tikrame gyvenime turėjo atletiškų apsauginių komandą. Jai vadovavo Alasas Jacobsas, saugojęs W.Houston dešimtojo dešimtmečio gale.
Nuo to laiko jis šiek tiek pakeitė karjeros kryptį, nusifilmavęs demonstraciniuose filmukuose, rodomuose sporto salėse. Pavyzdžiui, viename vaizdelyje A.Jacobsas su aktoriumi demonstruoja užpuoliko nuginklavimo manevrą. Vis dėlto pastaruosius 10 metų jis, rodos, yra pamiršęs savo asmens sargybinio dienas ir dirba paskolų agentu.
10. Magico Johnsono skola W.Houston
Dabar internete sunku rasti vaizdelių iš Los Andželo „Lakers“ žaidėjo Magico Johnsono vestos pokalbių laidos „The Magic Hour“. Vis dėlto „Sports Illustrated“ atrado seną klipą, kuriame krepšininkas iš dainininkės ištraukė keistą serenadą. Tačiau yra dar vienas įdomus faktas, dėl kurio M.Johnsonas turėtų būti labai dėkingas W.Houston.
Kai krepšininkas derėjosi su „Starbucks“ tinklu, jis nusprendė nusivesti generalinį direktorių Howardą Schultzą į kiną. Kaip tik tada, 1995-aisiais, vyko naujo filmo su W.Houston „Iškvėpimo laukimas“ („Waiting to Exhale“) premjera. Po 20 minučių su įsiaudrinusia minia H.Schultzas tarė M.Johnsonui: „Earvinai, dar kine nesu patyręs nieko panašaus“. Galbūt dėl šios patirties M.Johnsonas vėliau sukirto rankomis dėl sutarties, kurios siekė.