Žvyrkelio dviračių lenktynės Zarasuose pritraukė 600 dalyvių, o čempionai nepasikeitė

Trečią kartą surengto Lietuvos „gravel“ (žvyrkelio) dviračių lenktynių čempionato nugalėtojais Zarasuose ir jų apylinkėse tapo „Colibri Cycling“ komandos nariai Daiva Ragažinskienė ir Eimantas Gudiškis. Jie apgynė čempionų titulus.
Ugnė Gudiškė
Daiva Ragažinskienė ir Eimantas Gudiškis

Buvusi profesionali plento dviratininkė D.Ragažinskienė 100 km nuvažiavo per 3 val. 21 min. 35 sek. Sidabro medalį antrus metus iš eilės iškovojo Viltė Kriaučiūnaitė (+7.55), o bronzos –

daugkartinė Lietuvos MTB olimpinio kroso ir maratono čempionė Katažina Sosna (+13.01).

Ketvirta buvo Greta Briedytė, penkta – Edita Janeliūnaitė-Konovalova, o šešta – Ugnė Varanauskaitė.

Absoliučioje įskaitoje pirma buvo D.Ragažinskienė, antra – švedė Hanna Johansson, o trečia – olandė Meike Uiterwijk Winkel.

E.Gudiškis 150 km nuvažiavo per 4 val. 39 min. 5 sek. Sidabro medalį pelnė Rokas Kmieliauskas (+0,77 sek.), o bronzos – Lukas Talačka (+16 sek.). Ketvirtą vietą užėmė Jonas Maišelis, penktą – Vladas Jurkevičius, o šeštą – Mantas Januškevičius.

Absoliučioje įskaitoje E. Gudiškis užėmė pirmą, R. Kmieliauskas – antrą, o belgas Arno van den Broeck – trečią vietas.

55-59 m. – Arūnas Lipnevičius.

Vyrų 100 km distancijoje nugalėjo Julius Juodišius, antras finišavo Gediminas Kaupas, o trečias – Aurelijus Dailidonis. 50 km distancijoje greičiausi buvo Andrius Puodžius ir Sandra Žigo.

Lietuvos čempionatas surengtas kartu su „MEGRE Gravel“ varžybomis. Renginyje, kurį organizavo MB „Verkiantis vilkas“ ir Lietuvos dviračių sporto federacija, iš viso dalyvavo beveik 602 dviratininkai (88 moterys ir 514 vyrų). Svarbiausios Lietuvoje gravel varžybos šiemet įtrauktos į „Gravel Earth Series“ varžybų kalendorių.