Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

„Combat“ žaidynėse vienas iš trijų Lietuvos atstovų laimėjo auksą

Spalio 18-26 dienomis Sankt Peterburge (Rusija) vyksta pasaulio kovinių sporto šakų žaidynės, dar vadinamos pasaulinėmis „Combat“ varžybomis. Šios neolimpinių sporto šakų varžybos susideda iš 15-os sporto šakų akistatų.
Edvinas Rajuncas
Edvinas Rajuncas / youtube.com
Temos: 1 Imtynės

Žaidynėse galima išvysti aikido, kikbokso, kendo, sumo, ušu, alyš, Tailando bokso dvikovas.

Vienas iš trijų čempionate dalyvavusių Lietuvos atstovų – Edvinas Rajuncas – ketvirtadienį vykusios imtynių už diržų varžybose – alyš, svorio kategorijoje iki 90 kg, po įspūdingos kovos iškovojo auksą.

Pirmoje kovoje lietuvis 5:0 nugalėjo rusų atstovą Islamą Abaichanovą, antroje dvikovoje 1:3 pripažino Togo atstovo Kouamio Sachos pranašumą, tačiau dėl geresnio surinktų taškų skirtumo pateko į finalą.

Finale E.Rajuncas susikovė su ukrainiečiu Leonidu Riabčunu ir nuo pat pirmos kovos minutės varžovui nepaliko vilčių nugalėti. Lietuvos atstovas laimėjo kovą įspūdingu rezultatu 5:0 ir iškovojo vientintelį aukso medalį Lietuvai šiose žaidynėse.

29-erių Edvinas Rajuncas šiais metais jau pasižymėjo imtynių už diržų Europos čempionate, vykusiame Palangoje –  turnyre taip pat iškovojo aukso medalį, už kurį buvo apdovanotas Prezidentės Dalios Grybauskaitės padėka.

Bronzą šiose žaidynėse iškovojo Radvilas Matukas, apdovanojimą pelnęs sambo varžybose svorio kategorijoje iki 90 kg.