Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

Įveikęs slovaką S.Grečicho tapo WKN pasaulio čempionu

Vienas geriausių Lietuvos MMA kovotojų, vilnietis Sergejus Grečicho tapo WKN („World Kickboxing Network“) tarptautiniu lengvosios svorio kategorijos MMA čempionu, skelbia Mma-knight.lt.
Sergejus Grečicho
Sergejus Grečicho / Facabeook.com nuotr.
Temos: 1 Kikboksas

Ilgoje ir sunkioje kovoje jis nugalėjo gerokai aukštesnį Slovakijos kovotoją Miroslavą Strbaką. S.Grečicho laimėjo trečiojo raundo pabaigoje po sėkmingo Achilo sausgyslių tempimo veiksmo.

WKN čempiono diržas – pirmasis S.Grečicho kovotojo karjeroje. MMA čempiono titulą jis iškovojo iš antro karto. Pirmasis bandymas buvo 2010 metais, kai siekė atimti „Cage“ organizacijos pusiau lengvos svorio kategorijos čempiono titulą iš suomio Tomo Niinimakio rankų. Tuomet lietuvis pralaimėjo kovą vienbalsiu teisėjų sprendimu.

1994 metais veiklą pradėjusi WKN organizacija specializuojasi smūginio kovų sporto (kikboksas, K-1, Tailando boksas ir t.t.) turnyrų organizavime, kiek mažiau dėmesio skirdama bokso bei MMA kovoms.

Būtent WKN anksčiau organizuodavo Europoje vykusius „Bigger‘s Better“ serijos bokso turnyrus, iš kurių du vyko Vilniuje.