Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

Lietuvos imtynininkės liko per žingsnį nuo medalių

Danutė Domikaitytė ir Kamilė Gaučaitė per paguodos varžybas pasiekė mačus dėl bronzos, bet laimėti medalį mažuosiuose finaluose per Europos imtynių pirmenybes Rumunijoje nepavyko.
Danutė Domikaitytė ir Kamilė Gaučaitė
Temos: 1 Imtynės

D.Domikaitytė kovą dėl bronzos ketvirtadienį pralaimėjo latvei Anastasijai Grigorjevai.

Svorio kategorijoje iki 68 kg lietuvė geriau pradėjo mažąjį finalą, bet galiausiai kovą 8:3 laimėjo Latvijos imtynininkė.

Šioje svorio kategorijoje aukso medalį laimėjo ukrainietė Ala Čerkasova, finale 11:6 įveikusi čekę Adel Hanzličkov.

Nepaisant nesėkmės, D.Domikaitytė pakartojo savo geriausią pasiekimą Europos čempionatuose – penktoji vieta.

Europos pirmenybių debiutantė Kamilė Gaučaitė padarė neįtikėtiną šuolį savo sportinėje biografijoje, pasiekusi mažąjį finalą iki 76 kg kategorijoje.

Ji mačą dėl bronzos anksčiau laiko (mentėmis) pralaimėjo vokietei Alinei Rotter Focken.

Penktadienį Europos imtynių čempionate startuoja graikų-romėnų imtynių meistrai. Svoryje iki 63 kilogramų Justas Petravičius kovos su E.Kertuša iš Albanijos. Sėkmės atveju kitame etape Justui tektų grumtis su lenko M.Traczo ir Rusijos atstovo S.Mariniano poros nugalėtoju. Svoryje kovoja 14 atletų.

Pauliaus Galkino (77 kg; 29 dalyviai) pirmasis varžovas D.Aleksandrovas iš Bulgarijos.

Eivido Stankevičiaus (87 kg; 25 dalyviai) pirmoje dvikovoje jėgas išmėgins su Austrijos imtynininku A. Hrustanovičiumi.

Trenerių sprendimu laikinai į sunkiasvorių (iki 130 kg) gretas perėjęs Romas Fridrikas aštuntfinalyje kovos su lenku R.Krajewskiu.