Paskutinė akcijos diena! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

Lietuvos moterų imtynių jaunimo pirmenybėse dominavo sporto mokyklos „Atžalynas“ auklėtinės

Šiauliuose vyko šalies moterų imtynių jaunimo pirmenybėse. Šio miesto moterų imtynių sporto centre treniruojasi pajėgiausios šalies merginos, daugelis kurių savo sportinį kelią pradėjusios Anykščiuose. Jos ir laimėjo daugiausiai apdovanojimų, praneša Lietuvos imtynių federacija.
Danutė Domikaitytė
Danutė Domikaitytė / LIF nuotr.

Gaila, kad į pirmenybes neatvyko Kauno atstovės. Dėl finansinių sunkumų Lietuvos jaunimo pirmenybėse nedalyvavo Visagino bei Joniškio rajono sportininkės.

Svorio kategorijoje iki 50 kg nugalėtoja tapo Kristina Domikaitytė (Šiauliai – Anykščiai). Svorio kategorijoje iki 55 kg antrą vietą užėmė Deimantė Butavičiūtė (Šiauliai), nusileidusi Justinai Aldusevičiūtei (Anykščiai).

Vyresnę ir daugiau patirties turinčią Lietuvos čempionę Aistę Balčiūnaitę (60 kg, Šiauliai) lygioje kovoje nugalėjo Danutė Domikaitytė (Šiauliai – Anykščiai).

Šiai dienai daugiausia sportinių vilčių teikianti Indrė Bubelytė (Šiauliai – Anykščiai) nugalėjo 66 kg svorio kategorijoje, antrą vietą užėmė Monika Streckytė (Šiauliai).

Svorio kategorijoje iki 72 kilogramų nugalėtoja tapo Giedrė Blekaitytė (Šiauliai), o antros vietos laimėtoja – Toma Kukuškinaitė (Šiauliai).

Dėl brangios kelionės šalies atletės nedalyvaus Europos suaugusiųjų imtynių čempionate, kuris vyks balandžio viduryje Azerbaidžano sostinėje Baku.

Birželio 29 dieną Samokove startuoja Europos jaunimo čempionatas, o liepos 20–25 dienomis Budapešte vyks pasaulio jaunimo čempionatas. Į šias varžybas treneriai planuoja deleguoti dvi–tris pajėgiausias imtynininkes.

Daugiausia dvi atletės dalyvaus Europos jaunių imtynių čempionate, kuris vyks rugpjūčio 3–8 dienomis Bosnijos ir Hercogovinos sostinėje Sarajeve.

Pagal pasiektus sportininkių pasiekimus Lietuvos imtynių federacija spręs, ar siųsti lietuvaites į rugsėjo mėnesį Maskvoje vyksiantį pasaulio suaugusiųjų imtynių čempionatą.