Paskutinė akcijos diena! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

Lietuvos moterų imtynių rinktinė turnyre Lenkijoje užėmė trečią vietą

Lenkijoje vykusiame tarptautiniame moterų imtynių turnyre Lietuvos jaunimo ir jaunių rinktinė iškovojo trečią vietą. Varžybose komandinėje įskaitoje kovojo devynios rinktinės.
Lietuvos imtynininkės užėmė trečią vietą Lenkijoje
Lietuvos imtynininkės užėmė trečią vietą Lenkijoje / siedice nuotr.
Temos: 1 Imtynės

Vėl puikiais rezultatais nudžiugino Danutė Domikaitytė. Jaunimo grupės svorio kategorijoje iki 72 kg Šiaulių miesto Vijolių vidurinės mokyklos mokinė, šiuo metu besitreniruojanti sporto mokykloje „Atžalynas“, laimėjo tris kovas ir tapo turnyro nugalėtoja.

Puikų kovotojos charakterį pademonstravo Rugilė Abraškevičiūtė (60 kg). Anykščių rajono Traupio pagrindinės mokyklos auklėtinė finale ne tik atkovojo penkių taškų deficitą, bet ir išplėšė pergalę prieš Lenkijos imtynininkę. „Lemiamu momentu Rugilė nesutriko ir atliko du trijų balų vertės metimus. Ji parodė tvirtą charakterį ir pelnytai iškovojo auksą“, – savo auklėtinę gyrė treneris Aivaras Kaselis.

Svorio kategorijoje iki 51 kg bronzos medalį pelnė Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos mokinė Agnė Bukėnaitė.

Kita kupiškietė – Lauryno Stuokos Gucevičiaus gimnazijos mokinė – Karolina Latožaitė (55 kg) taip pat pasidabino bronzos apdovanojimu.

Jaunių grupėje Klaipėdos sporto centro auklėtinei ir Liudviko Stulpino mokyklos mokinei Kornelijai Zaicevaitei užteko dviejų pergalių, kad taptų nugalėtoja svorio kategorijoje iki 62 kg.

Bronza šioje amžiaus grupėje atiteko jauniausiai komandos imtynininkei – Anykščių rajono Kavarsko vidurinės mokyklos mokinei Auksei Rutkauskaitei (52 kg).